Šmita pārstāvētā “Barcelona” nonāk uzvaras attālumā no Spānijas čempionāta fināla

10/06/2019 00:22

Latvieša Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” svētdien savā laukumā izcīnīja uzvaru ar 76:70 (14:21, 22:19, 25:11, 15:19) pār Saragosas “Tecnyconta” un pusfināla sērijā līdz trim uzvarām panāca 2-0.

Latviešu uzbrucējs Šmits šodien laukumā nedevās.

“Barcelona” komanda otrās ceturtdaļas sākumā nonāca iedzinējos ar -12 – 14:26, bet veiksmīgi iespēlējās. Trešajā ceturtdaļā “Barcelona” turpināja uzņemt apgriezienus un iekrāja 10 punktu pārsvaru. Viesiem gan izdevās pietuvoties līdz -3, taču spēles izskaņu sekmīgāk aizvadīja Šmita pārstāvētā komanda.

Labākais uzvarētājiem ar 21 punktu un trim rezultatīvajām piespēlēm bija Tomass Hertels, bet 10 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Antes Tomiča kontā. Savukārt zaudētājiem 12 punkti un trīs rezultatīvas piespēles Renaldam Seibutim, bet vēl 12 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Nemanjas Radoviča rēķinā.

Pusfināla sērijas nākamais mačs paredzēts 11. jūnijā pulksten 22.00 pēc Latvijas laika Saragosā.

Jau ziņots, ka pirmajā pusfināla sērijā mačā “Barcelona” ar 101:59 sagrāva Saragosas komandu