Šmita pārstāvētā “Barcelona” piedzīvo negaidītu zaudējumu Spānijas līgā, Strautiņam uzvara Itālijā

03/03/2019 21:58

Latviešu basketbolista Ronalda Šmita pārstāvētā Barselonas “Lassa” komanda svētdien cieta negaidītu zaudējumu Spānijas augstākās līgas (ACB) mačā.

“Lassa” viesos ar rezultātu 70:71 (18:13, 15:21, 16:16, 21:21) piekāpās Mursijas UCAM basketbolistiem.

Šmits šajā duelī nospēlēja desmit minūtes, kuru laikā netrāpīja pa vienam divpunktu metieniem un tālmetienam. Viņa kontā bija viena rezultatīva piespēle un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.

Citā mačā ārpus pieteikuma palika Anžejs Pasečņiks, kura pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife” izbraukumā ar 87:89 atzina Burgosas “San Pablo” pārākumu. Savukārt sestdien uz rezervistu soliņa palika Mārtiņš Laksa, kura pārstāvētā Kompostelas “Monbus Obradoiro” savā laukumā ar 75:73 pārspēja Lugo “Cafes Candelas Breogan” komandu.

Latviešu basketbolists Artūrs Strautiņš svētdien guva piecus punktus, kas palīdzēja viņa pārstāvētajai Triestes “Alma” gūt uzvaru Itālijas A sērijas mačā.

“Alma” viesos ar rezultātu 90:77 (24:22, 16:14, 25:25, 25:16) guva virsroku pār Pistoijas “Oriora” vienību.

Strautiņš šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā iemeta vienu no trim tālmetieniem un abus soda metienus, bet aizmeta garām savu vienīgo divpunktu metienu.

Tāpat viņš izcīnīja četras atlēkušās bumbas, četras reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes.

Citā mačā trīs punktus guva Ojārs Siliņš, kura pārstāvētā Avelīno “Sidigas” viesos ar 79:97 (20:29, 21:28, 22:18, 16:22) piekāpās latvieša savulaik pārstāvētajai Trento “Dolomiti Energia” vienībai.

Siliņš 25 minūšu laikā realizēja vienu no diviem tālmetieniem, bet aizmeta garām savu vienīgo divpunktu metienu. Viņam šajā spēlē arī piecas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena kļūda, trīs piezīmes un viens izprovocēts noteikumu pārkāpums.