Šmita produktīvais sniegums palīdz “Žalgiris” izcīnīt graujošu uzvaru (VIDEO)

29/09/2022 21:01
Rolands Šmits

Latvijas basketbolists Rolands Šmits šovakar Lietuvas basketbola līgas (LKL) spēlē palīdzēja Kauņas “Žalgiris” izbraukumā ar rezultātu 91:66 pieveikt “Prienai” vienību.

Jau pirmajā ceturtdaļā viesi ieguva komfortablu vadību un noturēja to visu maču, taču izšķirošo izrāvienu “Žalgiris” veica spēles noslēdzošajā ceturksnī, uzvarot to ar +15 (25:10). Šmits laukumā devās starta pieciniekā un sev atvēlētājās 18 minūtes un trīs sekundēs atzīmējās ar 11 punktiem, trāpot trīs no pieciem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem, kā arī precīzi iemetot abus izpildītos soda metienus. Latvieša kontā tāpat sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divas pieļautas kļūdas un tikpat piezīmes. Šmits spēli pabeidza ar +/- rādītāju +10, kā arī nopelnīja efektivitātes koeficientu 14.

Rezultatīvākais “Žalgiris” rindās ar 16 punktiem bija Laurins Birutis, kamēr mājiniekiem 14 punktus guva Brendons Brauns. Nākamo spēli “Žalgiris” LKL aizvadīs 2. oktobrī savā laukumā pret “Šiauliai” vienību.