Šmitam rezultativitātes rekords svarīgā uzvarā; Kurucs paliek rezervē

18/03/2018 22:11

Svētdien Rolands Šmits Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) mačā guva savu rezultativitātes rekordu palīdzot viņa pārstāvētajai “Montakit” vienībai izcīnīt svarīgu uzvaru.

“Montakit” ar 86:82 pārspēja “Unicaja”, kas ir viņu tiešais konkurents kopvērtējumā.

Šmits laukumā šodien pavadīja 21 minūti un 58 sekundes, kuru laikā guva 22 punktus, trāpot trīs no četriem divpunktu metieniem, četrus no sešiem “trejačiem” un četrus no sešiem soda metieniem. Tāpat latvietim piecas atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles. Šmits bija rezultatīvākais spēlētājs savā komandā.

Līdz šim uzbrucējs bija aizvadījis 12 spēles, kurās gūti vismaz desmit punkti un viņa labākais rādītājs bija 18 punkti pret Tenerifes “Iberostar” vienību.

Vēl uzvarētāju rindās ar 17 punktiem izcēlās Marko Popovičs, bet “Unicaja” vienībā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Nemanja Nedovičs.

Tikmēr citā mačā Rodions Kurucs palika rezervē “Barcelona” vienības uzvarā pret Burgosas “San Pablo” komandu. Katalāņi maču uzvarēja pagarinājumā ar 103:101. 6 punktus Barselonas sastāvā guva Tomā Ertels, 21 pievienoja Ante Tomičs.

Jau vēstīts, ka ACB līgā šodien Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētā Vitorijas “Baskonia” savā laukumā ar rezultātu 91:66 (21:6, 18:21, 23:24, 29:15) sagrāva Anžeja Pasečņika Grankanārijas “Herbalife”.

Jānis Timma devās mājinieku komandas starta pieciniekā un laukumā pavadīja 23:05 minūtes, kuru laikā guva četrus punktus (1p. 1/2, 2p. 0/1, 3p. 1/4), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, kā arī pieļāva divas kļūdas un izpelnījās divus noteikumu pārkāpumus. Arī Rinalds Mālmanis devās Vitorijas kluba sākumsastāvā un sev atvēlētajās 10:10 minūtēs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, izcīnīja trīs bumbas zem  groziem un izpildīja vienu rezultatīvu piespēli.

Pretējā nomentē Anžejs Pasečņiks, spēlē iesaistoties no rezervistu soliņa, 14:20 minūtēs savā rēķinā ieskatīja divus punktus (2p. 1/5), izcīnītas trīs atlēkušās bumbas un vienu kļūdu.