Šmitam simbolisks spēles laiks ACB līgas fināla pirmajā mačā

16/06/2019 12:59

Latviešu basketbolista Rolanda Šmita pārstāvētā “Barcelona” komanda sestdien ar zaudējumu sāka Spānijas augstākās līgas (ACB) finālu.

“Barcelona” viesos ar rezultātu 67:87 (17:22, 15:25, 20:16, 15:24) piekāpās Madrides “Real” komandai, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Šmits laukumā bija mača pēdējo pusotru minūti, šajā laikā izpildot vienu neprecīzu divpunktu metienu un izcīnot vienu atlēkušo bumbu.

“Barcelona” rindās rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Tomā Ertels, bet uzvarētājiem 19 punktus guva Fakundo Kampaco.

Nākamā spēle notiks pirmdien Madridē. Barselonas vienība regulārajā čempionātā bija otrā, bet Madrides vienība izcīnīja pirmo vietu.

“Barcelona” ceturtdaļfinālā ar 2-0 uzveica Artūra Žagara pārstāvēto Badalonas “Divina Seguros Joventut”, bet pusfinālā ar 3-0 uzveica Saragosas “Tecnyconta”, kas savukārt pirmajā kārtā bija apturējusi Vitorijas “Baskonia”, kuras sistēmā ir Artūrs Kurucs. Ārpus ACB izslēgšanas turnīra palika Anžeja Pasečņika pārstāvēta “Gran Canaria” un Mārtiņa Laksas pārstāvētā Kompostelas “Monbus Obradoiro”.