Šmits atzīmējas ar punktiem “Barcelona” panākumā

03/11/2019 23:59

Latvijas basketbolists Rolands Šmits svētdien guva piecus punktus Spānijas augstākās līgas (ACB) mačā, pielikdams roku “Barcelona” komandas uzvarā.

Barselonas klubs mājās ar rezultātu 87:74 (23:24, 18:18, 25:18, 21:14) pārspēja Šmita savulaik pārstāvēto Fuenlavradas “Montakit”.

Šmits laukumā pavadīja 15 minūtes un 35 selkundes, kuru laikā grozā raidīja savu vienīgo divpunktu metienu un vienu no diviem tālmetieniem.

Viņš arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pieļāva vienu kļūdu, četras reizes pārkāpa noteikumus un tika pie viena efektivitātes koeficienta punkta.

Uzvarētājiem ar 12 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Brendons Deiviss.

Citā mačā Artūrs Žagars nospēlēja spēles pēdējās divas minūtes un vienu sekundi, kamēr viņa pārstāvētā Badalonas “Joventut” mājās ar 101:77 (19:18, 26:20, 29:19, 27:20) guva virsroku pār Kompostelas “Monbus Obradoira”.

Tikmēr ārpus pieteikuma palika Rinalds Mālmanis, kura pārstāvētā Seviljas “Coosur Real Betis” viesos ar 71:79 (14:23, 18:17, 22:17, 17:22) atzina Malagas “Unicaja” pārākumu.

Kopvērtējumā Barselonas komanda ar piecām uzvarām septiņās spēlēs ieņem trešo vietu, Badalonas vienība ar trim panākumiem ir desmitā, bet Seviljas basketbolisti ar divām uzvarām ierindojas 15.vietā starp 18 klubiem.

Citās līgās Ingus Jakovičs Itālijas A sērijā guva četrus punktus, kamēr viņa pārstāvētā Varēzes “Openjobmetis” viesos ar 69:93 (14:26, 16:20, 15:27, 24:20) kapitulēja ULEB Eirolīgas klubam Milānas “AX Armani Exchange”. Šajā pašā līgā Artūrs Strautiņš guva trīs punktus, bet viņa pārstāvētā Triestes “Alma” izbraukumā ar 72:76 (19:14, 17:16, 17:19, 19:27) zaudēja Pistoijas “Oriora”. Varēzes komanda ar trim uzvarām sešās spēlēs ir astotā, bet Triestes vienība ar diviem panākumiem atrodama 14.vietā.

Tikmēr Rihards Lomažs palika bez punktiem Francijas līgā, kur viņa pārstāvētā Vilērbānas ASVEL mājās ar 95:0 (26:14, 22:19, 22:20, 25:17) uzvarēja Šalonas pie Sonas “Elan”. Lionas basketbolisti ar astoņām uzvarām astoņās spēlēs ir turnīra līderi.