Šmits “Barcelona” sastāvā Spānijas Superkausā debitē ar deviņiem punktiem

21/09/2018 22:06

Ar rezultatīvu sniegumu Spānijas Superkausa pusfinālā sava jaunā kluba “Barcelona Lassa” sastāvā debitējis Rolands Šmits, taču tas neglāba katalāņu vienību no zaudējuma pret Vitorijas “Baskonia” (76:79).

Pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas (21:22) “Barca” otrajā ļāva saviem sāncenšiem ievērojami atrauties, puslaiku noslēdzot ar 15 punktu deficītu (34:49). Iekrāto deficītu izdevās nedaudz samazināt trešajā ceturksnī, kas ļāva izšķirošo spēles nogriezni sākt pie cerīgā 56:66. Mājinieki turpināja pakaļdzīšanos pēdējā ceturtdaļā un pat spēja pilnībā sadeldēt atstatumu, taču mača izskaņā “Baskonia” spēja pavērst svaru kausus sev par labu.

6,6 sekundes pirms pamatlaika beigām pie rezultāta 76:79 bumba bija “Barcelona” rīcībā, taču nedz Kaila Kuriča, nedz Pjēra Oriolas izmisuma metieni mērķi nesasniedza, tādējādi “Barca” bija spiesta jauno ACB līgas sezonu iesākt ar zaudējumu.

Rolands Šmits savu pirmo oficiālo maču kluba sastāvā uzsāka no rezervistu soliņa un 18:04 minūtēs atzīmējās ar deviņiem punktiem (1p. 2/2, 2p. 2/3, 3p. 1/2), četrām atlēkušajām bumbām, vienu pārtvertu bumbu, vienu bloķētu metienu, kā arī vienu piezīmi, divām kļūdām un diviem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem. Latvietim arī negatīvs lietderības koeficients -6 un 12 efektivitātes punkti.

Rezultatīvākais “Barcelona” sastāvā ar 16 punktiem bija Kuričs, 13 punktus guva Viktors Klavers, bet desmit – Kevins Pangoss.