Smits: “Knicks” nākamajā sezonā būs laba aizsardzības komanda

Deniss Smits, sportazinas.com
Deniss Smits | Foto: Mike DiNovo-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” jaunais talants uzskata, ka vienība nākamajā sezonā darbošoties veiksmīgi aizsardzībā.

Jau vēstījām, ka Smits šī gada janvāra beigās iespaidīgā maiņas darījumā no Dalasas “Mavericks” nonāca Ņujorkas “Knicks”. Maiņas darījuma rezultātā latviešu spīdeklis Kristaps Poriziņģis nonāca “Mavericks” rindās.

Smits stāstīja: “Viens no maniem sezonas mērķiem ir palīdzēt Beretam izcīnīt gada labākā debitanta balvu. Tas ir svarīgi viņam un visai komandai kopumā. Tāpat tas palīdzētu iegūt pārliecību visiem spēlētājiem.”

“Jūtu, ka man kaut kas ir jāpierāda un jūtu, ka uz maniem pleciem ir uzlikts spiediens. Tādēļ vasarā smagi strādāju un sapratu, ka, jo vairāk trenēšos, jo lielākas iespējas sevi pierādīt,” sajūtās par gaidāmo sezonu dalījās basketbolists.

“Knicks” aizsargs atklāja: “Visi esam labā sportiskā formā un varēsim darboties laukumā gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Būsim laba aizsardzības komanda, tādēļ uzbrukums tikai no tā iegūs.”

21 gadu veco aizsargu 2017. gada NBA draftā pirmajā kārtā ar kopējo devīto numuru izvēlējās Dalasas “Mavericks” komanda.

Aizvadītajā sezonā regulārajā turnīrā viņš kopumā piedalījās 53 mačos “Mavericks” un “Knicks” rindās – caurmērā gūti 13,6 punkti, atdotas 4,8 rezultatīvās piespēles, izcīnītas 2,9 atlēkušās bumbas un pārtvertas 1,3 pretinieku bumbas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par