Šmits piedzīvo nepatīkamu kritienu un spēli nepabeidz “Barcelona” zaudējumā (VIDEO)

28/04/2019 23:10

Latviešu basketbolists Rolands Šmits svētdien pēc smagas piezemēšanās uz muguras nepabeidza Spānijas augstākās līgas (ACB) maču, kurā viņa pārstāvētā “Barcelona” cieta zaudējumu.

“Barcelona” viesos ar rezultātu 77:89 (15:20, 19:19, 18:29, 25:21) piekāpās Badalonas “Joventut” vienībai.

Šmits laukumā devās ceturtajā ceturtdaļā, kad “Barcelona” jau atradās pamatīgos iedzinējos. Latviešu basketbolists gan nospēlēja tikai trīs minūtes un 36 sekundes, jo, cenšoties segt Lūku Herengodiju, uzkrita pretiniekam virsū un piezemējās uz muguras. Šmits aptuveni minūti pavadīja uz grīdas dēļiem, bet laukumu pameta paša spēkiem, spēlē vairs neatgriežoties.

Viņš laukumā pavadītajās trīsarpus minūtēs paguva aizmest garām vienu tālmetienu, izcīnīt vienu atlēkušo bumbu un vienu reizi pārkāpt noteikumus.

“Barcelona” komandā ar 16 punktiem rezultatīvākais bija Kriss Singltons, bet uzvarētājiem tikpat guva Herengodijs.

Barselonas basketbolistiem trešdien gaidāma atbildīga spēle ULEB Eirolīgā, kur ceturtdaļfināla izšķirošajā mačā jātiekas ar Stambulas “Anadolu Efes” vienību.

Vēl svētdien Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas “Baskonia” bez latvieša pieteikumā ar 101:92 (29:20, 24:24, 27:29, 21:19) guva virsroku pār Fuenlavradas “Montakit”.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks sestdien atgriezās laukumā pēc divarpus mēnešu pauzes un palīdzēja “Gran Canaria vienībai izbraukumā ar rezultātu 96:86 pārspēt Madrides “Movistar Estudiantes”.

Tikmēr citā sestdienas mačā Mārtiņš Laksa nospēlēja nepilnas sešas minūtes, kamēr viņa pārstāvētā Kompostelas “Monbus Obradoiro” izbraukumā ar rezultātu 72:85 zaudēja Sansevastjanas “Delteco GBC” komandai.