Šmits rezultatīvs, “Barcelona” Eirolīgas “play-off” turnīru sāk ar zaudējumu

17/04/2019 21:54

Trešdien latviešu basketbolists Rolanda Šmita pārstāvētā Spānijas komanda “Barcelona” “Turkish Airlines” Eirolīgas izslēgšanas spēļu turnīra pirmās kārtas mačā viesos ar 68:75 (15:26, 21:14, 13:18, 19:17) piekāpās Turcijas vienībai Stambulas “Anadolu Efes”.

Šmits laukumā pavadīja 12 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā guva deviņus (3pt. 1/2, 2pt. 2/3, 1pt. 2/2) punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Mājinieku sastāvā ar 21 gūtu punktu izcēlās Vasilije Micičs, bet viesiem rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Ante Tomičs.

Eirolīgas ceturtdaļfināli sākās jau otrdien, kad Krievijas klubs Maskavas CSKA savā laukumā ar 94:68 pieveica Spānijas klubu Vitorijas “Baskonia”, bet Turcijas vienība “Fenerbahce” savu skatītāju priekšā ar 76:43 sagrāva Lietuvas flagmani Kauņas “Žalgiris”.

Ceturtdaļfināla sēriju uzvarētājas iekļūs finālčetrinieka turnīrā, kas no 17. līdz 19.maijam notiks Vitorijā.