Šneps: Ja būtu zinājuši, ka būs šādas problēmas ar EČ rīkošanu, tad varbūt nebūtu riskējuši

Edgarss Šneps, sportazinas.com
Edgars Šneps Foto: Paula Čurkste/LETA

Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretārs konferencē “Sporta pārdošana 360”, kas ir pasākums nometnes “Basketball Without Borders” ietvaros, izteicās, ka pirms pieteikšasnās uz Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm rīkošanu LBS neesot zinājusi par gaidāmajām problēmām ar naudas līdzekļiem.

Jau ziņots, ka Nacionālā sporta padome (NSP) atkārtoti noraidījusi Latvijas Basketbola savienības (LBS) lūgumu piešķirt papildu līdzekļus 2019. gada Eiropas čempionāta finālturnīra rīkošanai. 22 dienas pirms turnīra sākuma čempionāta budžetā ir 201 000 EUR iztrūkums, taču LBS prezidents Valdis Voins kategoriski noraida iespēju pēdējā brīdī atteikties no čempionāta rīkošanas.

LBS ģenerālsekretārs Šneps izteicās: “Eiropas čempionātu droši vien rīkosim, jo mēs mīlam mūsu sievietes. Lai vai kā ir izveidojies, ka visos sporta veidos uzmanība lielāka ir izveidojusies vīriešu komandām, bet lielāki panākumi basketbolā ir tieši sievietēm.”

“Godīgi sakot, ja pieteikšanās brīdī uz čempionāta rīkošanu mēs būtu zinājuši, kāda šāda situācija radīsies, tad varbūt arī nebūtu riskējuši un pieteikušies,” piebilda Šneps.

LBS ģenerālsekretārs atklāja: “Šobrīd mums ir liels pārmaiņu laiks un katru dienu mēs mācāmies kaut ko jaunu. Nav viegli, bet es domāju, ka Eiropas čempionāts noteikti būs. Svarīgi, lai mūsu meitenēm viss izdodās.”

Jau iepriekš LBS prezidents Voins izteicās: “Ņemot vērā sacensību tuvumu un Latvijas komandas augsto mērķi – izcīnīt tiesības spēlēt olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā LBS neizskata iespēju atteikties no čempionāta rīkošanas un meklēs iespējas aizņemties trūkstošos līdzekļus, lai arī šāds solis palielinās izmaksas un negatīvi ietekmēs basketbola ilgtermiņa intereses.”

Eiropas sieviešu čempionāts basketbolā no 27. jūnija līdz 7. jūlijam notiks Rīgā un trijās Serbijas pilsētās. 16 komandas cīnīsies par čempionu titulu, kā arī sešām ceļazīmēm uz 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru.

1
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mr.Propers Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Mr.Propers
Viesis
Mr.Propers

Ja būtu labs menedžeris un sekretārs, tad problēmu nebūtu. LV “uzcenojumi” nav reta parādība. Jānorīko audits tajā LBS kantorī.