“Sochi” bez Jaka ielaiž četrus vārtus pret SKA, Ozoliņam un “Torpedo” uzvara pār “Avangard”

24/08/2021 22:05
Matvejs Mičkovs

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) norisinājās vairākas pirmssezonas pārbaudes spēles, kurās piedalījās arī Latvijas hokejistu un treneru pārstāvētās komandas.

Sanktpēterburgā Nikolaja Pučkova piemiņas turnīrā “Sochi” bez Jāņa Jaka, kurš kopā ar Latvijas izlasi gatavojas Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, atzina Sanktpēterburgas SKA pārākumu ar 1:4. Vienīgos vārtus komandas labā guva Pāvels Šens, kamēr pretiniekiem precīzi bija Zahars Bardakovs, Matvejs Mičkovs un Ivans Morozovs, kurš iemeta divas ripas.

Vēl vienā šī turnīra spēlē Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 2:3 zaudēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”, kuras treneru kolektīvā strādā Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš. Omskas komandā vārtus guva Olivers Kaski un Arsenijs Gricjuks, bet “Torpedo” vienībā atzīmējās Antons Šenfelds, Sergejs Gončaruks un Zijats Paigins. Jāatzīmē, ka otrajā periodā katra komanda nerealizēja vienu soda metienu.

Hārtlija trenētajai komandai tas bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Savukārt Čeļabinskas apgabala gubernatora kausa spēlē vietējā komanda “Traktor” ar 4:3 apspēlēja Novosibirskas “Sibir”. Mājiniekiem divi vārti Tēmu Pulkinena konta, pa vienai reizei pretinieku vārtsargu pārspējuši Ņikita Tertišnijs un Aleksejs Bivaļcevs, bet pretinieku komandā vārtu guva Deniss Golubevs, Aleksandrs Šarovs un Viktors Komarovs. Uzvaras ripa tika iemesta divarpus minūtes pirms pamatlaika beigu sirēnas.

Rītdien plkst. 13:00 Daugavpilī pēdējo spēli pirms sezonas aizvadīs Rīgas “Dinamo”. Sergeja Zubova vadītās vienības pretiniece būs Minskas “Dinamo”.