“Sochi” bez Jaka parāda raksturu un iegūst punktu pret KHL līdervienību

23/10/2021 19:28
Magnuss Helbergs

Šodien Kontientālās hokeja līgas (KHL) dienas vienīgajā mačā “Sochi”, spēlējot bez latviešu aizsarga Jāņa Jaka, mājās ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās līgas līdervienībai Magņitogorskas “Metallurg”.

Spēles pirmā perioda vidū pēc Dmitrija Kolgotina un Andreja Bakanova piespēlēm, vārtus guva Pāvels Šens, bet otrās trešdaļas noslēgumā “Sochi” pārsvaru palielināja Ivans Miščenko, kuram rezultatīvi asistēja Kirils Petkovs un Artjoms Nikolajevs.

“Metallurg” hokejistiem tikai trešā perioda vidū izdevās pārspēt uzvarētāju zviedru vārtsargu Magnusu Helbergu, kuru pirmo reizi cīņā apspēlēja “Metallurg” uzbrucējs Filips Majē. Pēc nedaudz vairāk kā divām minūtēm Majē izcēlās otro reizi, realizējot skaitlisko vairākumu, izlīdzinot rezultātu uz tablo.

60 pamatlaika minūtes noslēdzās neizšķirti 2:2 un uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams aizvadīt papildlaiku. Tajā vārti netika gūti un duelis bija jāturpina pēcspēles metienu sērijā, kurā izšķirošo bullīti iemeta Magņitogorskas vienības aizsargs Jegors Jakovļevs.