“Sochi” seko tendencēm un kļūst par pirmo KHL klubu, kas izdos savu NFT kolekciju

21/01/2022 15:12
Jānis Jaks

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda “Sochi” seko jauno tehnoloģiju tendencēm, tādēļ tā kļuvusi par pirmo KHL vienību, kas izdos savu neaizstājamo tokenu (“non-fungible token”) jeb NFT kolekciju, rakstīts “Sochi” mājaslapā.

Paziņojumā teikts, ka drīzumā “Sochi” komandas digitālo vienību kolekciju varēs iegādāties populārajā NFT tirgošanas platformā “Opensea”. Nav zināms, kādas būs to cenas un kādā blokķēdē tās atradīsies. Ja “Sochi” kolekciju izvietos “Ethereum” bloķēdē, tad pircējiem būs jāmaksā milzīgas komisijas maksas, taču, ja tā nonāks “Polygon”, tad komisija būs ļoti niecīga un cenas būs krietni draudzīgākas.

Sociālajos tīklos publicētais attēls liecina, ka tie nebūs video momenti, bet gan virtuālās kartiņas ar dažādiem spēlētājiem, treneriem un epizodēm. “Sochi” raksta, ka pirmajā izlaidumā būs divas digitālās kartiņas – Andreja Nazarova pirmā preses konference kā “Sochi” galvenajam trenerim, kā arī kautiņš starp Davidu Rundbladu un Gļebu Zirjanovu. Klubs gan neinformē, cik daudz eksemplāros katrs tokens tiks izdots.

“Sochi” ir pirmais KHL klubs, kas iesoļojis NFT pasaulē. Zīmīgi, ka iepriekš savu kolekciju “Binance” platformā laida klajā turnīra rīkotājs KHL, taču atsevišķi klubi līdz šim nav izziņojuši par digitālajām NFT kolekcijām. Ja “Sochi” pēc pirmā izlaiduma turpinās projektu, varbūt kādu dienu būs nopērkamas arī Jāņa Jaka digitālās kartiņas.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Somijas un Zviedrijas hokeja izlases
20/05/2022 15:18

PČ pirmā nedēļa – krievu preses histērija, dārgākais alus pasaulē un Dānijas cīņa par “play-off”

Somijā notiekošajā Pasaules čempionāta hokejā aizvadīta viena nedēļa. Pagājušas jau 32 spēles un līdz pamatturnīra beigām palikušas piecas dienas. Pirmajā pēckovida turnīrā netrūkst gan interesantu notikumu, gan arī problēmu. Ņemot…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…