Soči uzvar Minskas “Dinamo” un apgrūtina Rīgas “Dinamo” iekļūšanu izslēgšanas spēlēs

17/02/2019 18:54

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs “Sochi” šodien viesos ar 3:1 pārspēja Minskas “Dinamo” vienību.

Spēles pirmais periods noslēdzās bezvārtu neizšķirtā 0:0, bet otrā perioda sākumā Soču aizsargs Jirki Jokipaka ieslidoja pretinieku zonā un raidīja ripu pāri vārtiem, taču tā neveiksmīgi atleca no borta un, atsitoties pret Minskas vārtsarga muguru, ieslīdēja vārtos.

Otrā perioda septitajā minūtē Ēriks Odels mazākumā aizmuka no mājinieku aizsargiem un guva Sočiem jau otros vārtus – 2:0.

Minskieši gan nepadevās un sešas minūtes līdz spēles pamatlaika noslēgumam panāca 1:2. Pēc izspēles vārtu priekšā precīzs bija Sergejs Kosticins.

Trešā perioda 17. minūtē rupji kļūdījas mājinieku aizsargs, kurš pazaudēja ripu savā zonā. To pārtvēra “Sochi” uzbrucējs Staņislavs Bočarovs, kurš izgājienā viens pret vienu apspēlēja minskiešu vārtsargu – 3:1.

Līdz ar to turnīra tabulā Soči vēl par diviem punktiem atrāvās no Rīgas “Dinamo” un tagad starpība sasniegusi jau četrus punktus. Sočiem šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas, kā rezultātā viņi pakāpušies uz septīto vietu, aspteidzot Podoļskas “Vityaz”.

Sočiem regulārajā čempionātā vēl atlikušas divas mājas spēles pret Maskavas “Spartak” un Bratislavas “Slovan”. Savukārt rīdziniekiem trīs – rīt mājās pret Bratislavas “Slovan”, izbarukumā pret Čerepovesas “Severstal” un Maskavas CSKA.