Sociālo tīklu zvaigzne L.Pols plāno aizvadīt boksa maču ar MMA veterānu Silvu

22/07/2021 15:16

Sociālo tīklu zvaigzne Logans Pols, kurš pēdējā laikā pievērsies boksam, uzsācis sarunas ar jauktās cīņas mākslas (MMA) veterānu Andersonu Silvu par iespējamu boksa mača aizvadīšanu šī gada nogalē.

26 gadus vecais Pols boksera karjeras laikā piedalījies vienā cīņā, kurā cietis zaudējumu. 2019. gada izskaņā viņš zaudēja citai sociālo tīklu zvaigznei Olajidem Viljamam Olatunji, kurš plašāk pazīstams ar pseidonīmu KSI.

Savukārt 46 gadus vecais Silva ir profesionāls MMA cīkstonis, kurš karjeras laikā guvis panākumus 34 dueļos, bet 11 cietis neveiksmes. Karjeras otrā puse Silvam bijusi ļoti neveiksmīga. Ja no 2006. gada aprīļa līdz 2012. oktobrim viņam bija 17 uzvaru sērija, tad no 2013. gada jūlija līdz šim brīdim brazīlietis aizvadījis deviņus dueļus, uzvaru svinot tikai vienā no tiem.

Pols jūnijā aizvadīja pārbaudes dueli ar leģendāro Floidu Meivezeru, savukārt viņa brālis Džeiks Pols aprīlī uzveica kādreizējo MMA cīkstoni Benu Askrenu. Abi brāļi iegājuši boksa apritē, jo tas ir veids, kā nopelnīt lielu naudu. Uz to pavilkušies citi slaveni sportisti, piemēram, Meivezers, kura vienīgā interese cīņai ar Polu bija kārtējais miljoniem dolāru vērtais algas čeks.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
01/08/2021 09:11

Graudiņa/Kravčenoka parāda raksturu un iekļūst Tokijas OS ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 2-1 (16:21; 21:17; 15:13) pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) sportistes Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu. Trešajā setā…