Šodien bija jānotiek “Dinamo” medicīniskajām pārbaudēm

Rīgas Dinamo, sportazinas.com
Rīgas Dinamo hokejisti | Foto: Raimonds Volonts

Šodien bija jānotiek Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” medicīniskajām pārbaudēm, taču, ņemot vērā, ka klubam nav ne spēlētāju sastāva, ne treneru korpusa, tās šodien nevar notikt.

mājaslapā jūlija sākumā parādījās informācija, ka klubam 14. jūlijā paredzētas medicīniskās pārbaudes, kam 16. jūlijā bija jāseko treniņnometnei. Tās garums bija iecerēts līdz 30. jūlijam.

KHL arī vēsta, ka visi norādītie datumi var mainīties atkarībā no situācijām. “Dinamo” gadījumā tas arī notiks.

“Dinamo” jau ļoti ilgi nespēj nodibināt oficiālu vienošanos ar ģenerālsponsoru un līdz ar to nav iespējams parakstīt līgumus ar spēlētājiem un treneriem.

Iepriekš vairāki anonīmi avoti vēstīja, ka “Dinamo” izdevies saņemt finansējumu no sponsoriem, un klubs tuvākajā laikā varētu uzsākt sastāva komplektāciju. Oficiāli šī informācija joprojām nav apstiprināta.

Lai arī iepriekš izskanēja informācija, ka vadošie kandidāti uz galvenā trenera amatu ir Pēteris Skudra un Vjačeslavs Kozlovs, tad tagad jaunākā informācija liecina, ka klubs izvēli izdarīs starp Skudru un Borisu Mironovu. Kozlovs vai Valērijs Kuļibaba Rīgas komandu netrenēšot, raksta “Telegram” kanāls “Hockey without spectators”.

Tāpat nav skaidrības, kā “Dinamo” uzņems krievu klubus nākamajā regulārajā sezonā. KHL televīzijas kanāla komentētājs Leonīds Vaisfelds jau izteicās, ka diez vai “Dinamo” būtu apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā.

Lielākā daļa KHL komandu sastāvus jau ir nokomplektējušas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par