Šodien kļūs zināms, vai nepārspētais Nurmagomedovs atsāks karjeru

16/01/2021 15:58

Šovakar plkst. 22:00 pēc Latvijas laika kļūs zināms, vai “Ultimate Fighting Championship” (UFC) čempions vieglajā svarā Habibs Nurmagomedovs atsāks karjeru, lai aizvadītu 30. cīņu.

“Pagājušajā vakarā tikos ar Nurmagomedovu. Šodien plkst. 15:00 pēc Ņujorkas laika ABC kanāla ēterā pastāstīšu par viņa lēmumu un par to, kā tas ietekmēs Konora Makgregora un Dastina Porjē cīņu,” teica UFC vadītājs Dana Vaits.

Jau ziņots, 2020. gada 24. oktobrī Habibs svinēja 29. uzvaru tikpat karjeras mačos, cīņā par čempiona jostu vieglajā svarā pārspējot Džastinu Geidži. Uzreiz pēc mača Krievijas pārstāvis paziņoja, ka viņš liek punktu savām gaitām un oktagonā vairs nedosies. Tiesa, vēlāk UFC vadītājs Vaits pauda pārliecīnu, ka Habibs varētu atgriezties, lai aizvadītu 30. cīņu.

Iepriekš vēstīts, ka septiņu gadu laikā Nurmagomedovs nopelnījis 9,5 miljonus ASV dolāru. Jāatzīmē, ka šajā summā nav iekļauti bonusi no televīzijas un procents no maksas translāciju pārdošanas. Iepriekš ārzemju medijos izskanēja informācija, ka krievu cīkstonis ar dueli pret Geidži kopā nopelnīja 10 miljonus ASV dolāru, kas nozīmē, ka honorāra lielākā daļa nāk tieši no televīzijas naudas.

Tāpat iepriekš ziņots, ka Porjē 23.janvārī Abū Dabī aizvadīs dueli pret Makgregoru, kuram tā būs kārtējā atgriešanās cīņa. Tāpat šī būs “atbildes cīņa” abu duelim “UFC 178” cīņu šovā 2014.gadā, kur panākumu guva Makgregors. “Man patīk Dastins. Domāju, ka viņš ir labs cīkstonis,” atzinis Makgregors. “Pat, ja viņš ir lielisks cīkstonis viņš tāpat ir līmeni zem manis. Es nokautēšu viņu 60 sekunžu laikā.”

Savu iepriekšējo cīņu Makgregors aizvadīja 2020. gada janvārī “UFC 246” cīņu šovā, kad viņš 40 sekunžu laikā ar tehnisko nokautu pirmajā raundā svinēja uzvaru pār amerikāni Donaldu “Kovboju” Seroni.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…