Šodien sākas Baltijas hokeja līga

Baltijas hokeja līga
Baltijas hokeja līga | Foto: LHF

Šajā nedēļas nogalē ar spēlēm Viļņā un Tartu sāksies jaunizveidotā , kurā piedalīsies pa divām komandām no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Grupu turnīros Tartu un Viļņā tiks noskaidrotas četras labākās komandas, kas decembra vidū spēlēs finālturnīrā Rēzeknē, lai noskaidrotu Baltijas stiprāko komandu.

Viļņas grupā spēlēs HK “Liepāja”, Viļņas “Hockey Punks” un Igaunijas komanda HC “Everest”. Sestdien Liepājas komanda spēlēs ar “Everest” plkst. 16.00, bet svētdien ar mājiniekiem “Hockey Punks” 18:00. Tartu grupā HK “Mogo”, “Kaunas Hockey” un Tartu Välk 494. Pirmā spēle HK “Mogo” paredzēta sestdien, plkst. 18:00 pret “Kaunas Hockey”, bet svētdien, plkst. 16:00, pretiniekos būs mājinieki Tartu Välk 494.

Spēlēm no Viļņas varēs sekot līdzi video tiešraidē Hockey Lietuva kanālos YouTube un Facebook platformās, bet spēlēs no Igaunijas varēs skatīties vietnē sport.postimees.ee.

Abas Latvijas komandas uz sacensībām brauc tikai ar vienu mērķi – izcīnīt uzvaras spēlēs un iegūt ceļazīmi uz finālturnīru. No katras grupas divas labākās komandas iegūst ceļazīmi uz finālturnīru Rēzeknē. Turnīra laikā stingri tiks ievērotas epidemioloģiskās prasības un komanda pieturēsies pie izstrādātā Covid 19 protokola – atsevišķs stāvs viesnīcā un restorānā, nodalītas komandas zonas arēnā, masku valkāšana un citas prasības, kas nodrošinās drošu turnīra aizvadīšanu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par