Šodien tiks atklāta Rēzeknes olimpiskā centra arēna

Rēzeknes olimpiskā centra arēna
Rēzeknes olimpiskā centra arēna | Foto: Rezekne.lv

Šodien norisināsies Rēzeknes olimpiskā centra arēnas atklāšanas pasākumi, informē pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs.

Uz svinīgajām uzrunām un lentes pārgriešanu iedzīvotāji aicināti pulcēties plkst.11 pie olimpiskā centra arēnas galvenās ieejas. Pēc oficiālās atklāšanas pasākums turpināsies ledus hallē, kur norisināsies simbolisks hokeja mačs, būs vērojami daiļslidotāju un mūziķu priekšnesumi. Par pasākuma koordināciju un klātesošo izklaidēšanu rūpēsies pasākumu vadītājs Māris Grigalis.

Saistībā ar Covid-19 infekcijas ierobežošanas pasākumiem hokeja hallē priekšnesumu laikā vietu skaits būs ierobežots.

Paralēli atklāšanas pasākumiem visas dienas garumā olimpiskā centra stāvlaukumā norisināsies “Ghetto Football” un “Ghetto Basket” turnīri, uz kuriem reģistrācija sāksies plkst.11.30.

Sākot no plkst.13, būs iespējams apmeklēt vingrošanas meistarklases aerobikas zālē fizioterapeita un fiziskās sagatavotības trenera Rolanda Admidiņa vadībā. Meistarklases pieejamas katram, neatkarīgi no dzimuma, vecuma un fiziskās sagatavotības. Līdzi nepieciešams ņemt sporta tērpu un maiņas apavus.

No plkst.14 būs iespējams doties ekskursijās pa jaunizbūvēto sporta ēku grupās pa 15 cilvēkiem. Papildus būs iespējams baudīt bezmaksas slidošanu. Apmeklētāju ērtībai būs pieejami slidošanas trenažieri “lācīši”, kā arī slidas.

Pasākuma organizatori iedzīvotājus aicina būt atbildīgiem un ievērot ar Covid-19 saistītos ierobežojumus, nedrūzmējoties un ievērojot distanci.

Jau vēstīts, ka sporta arēnas platība būs gandrīz 11 000 kvadrātmetru. Jaunbūvē tiks izbūvēta daudzfunkcionāla sporta zāle ar tribīnēm 727 skatītāju vietām, ledus arēna ar 568 skatītāju vietām, vingrošanas un trenažieru zāle, sporta inventāra veikals, sportistu ģērbtuves, tehniskās un palīgtelpas.

Projektā paredzēta teritorijas apzaļumošana aptuveni 10 000 kvadrātmetru platībā ar pastaigu taku un atpūtas zonas izveidi, kā arī ceļu un laukumu apbūve 16 000 kvadrātmetru platībā ar teritoriju 232 autostāvvietām, piecām autobusu stāvvietām un velosipēdu novietni pie ēkas ieejas.

Kopā ar jau iepriekš izbūvēto futbola laukumu, sporta viesnīcu un atklāto peldbaseinu jaunbūve veidos vienu no modernākajiem sporta kompleksiem Latgalē.

Kopējās ar olimpiskā centra “Rēzekne” sporta arēnas būvniecību saistītās izmaksas ir 17,17 miljonus eiro.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par