Šodien vēl nebūs zināms NBA sezonas turpināšanas scenārijs

Ādams Silvers, sportazinas.com
Ādams Silvers | Foto: Stacy Revere/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () komisārs Adams Silvers paziņojis līgas ģenerālmenedžeriem, ka piektdienas tikšanās laikā netiks lemts par sezonas nākotni, raksta medija ESPN vecākais insaideris Adrians Vodžnarovskis.

Šodien notiks NBA valdes tikšanās, taču tajā nenotiks formāla balsošana par to, kādā formātā būtu jāatsāk šī sezona, kas koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ ir pārtraukta jau kopš marta sākuma. Sarunas gan turpināsies nedēļas nogalē, kad, iespējams, šis balsojums notiks.

Jau ziņots, ka 11. martā NBA uz nenoteiktu termiņu apturēja sezonu, jo Jūtas “Jazz” basketbolistam Rūdijam Gobēram tika konstatēta saslimšana ar Covid-19. Tomēr ažiotāžu izsauca viņa darbības dažas dienas pirms saslimšanas, jo Gobērs kādā no preses konferencēm demonstratīvi pieskārās daudziem tur esošajiem priekšmetiem, ņirgājoties par koronavīrusa nopietnību.

Šobrīd vairākas komandas jau atsākušas nodarbības savos treniņcentros. Pagaidām gan nav atļauti kontaktreniņi un komandas spiestas darboties nelielās grupās.

Iepriekš tika vēstīts, ka NBA uzsākusi sarunas ar “Disney” par sezonas atsākšanu Orlando esošajā Disnejlendā jūlija beigās. Plānots, ka tur esošajā “Wide World of Sports” kompleksā notiks pilnīgi visas atlikušās sezonas spēles.

Tāpat ESPN noskaidrojis, ka NBA gatavo loģisku plānu, kurā viena no idejām ir pirms sezonas atsākšanas visiem spēlētājiem aizvadīt vienu vai divu nedēļu ilgus individuālus treniņus savu komandu treniņu hallēs, kā arī pēc tam divu vai trīs nedēļu kopējo komandas treniņnometni.

NBA klubu ģenerālmenedžeri iepriekš arī saņēma aptaujas, kurās, varēja izteikt viedokli par dažādām līgas vadības izstrādātām versijām, kā turpināt sezonu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par