Šogad Eiropas čempionāts futbolā nenotiks

17/03/2020 14:46

Šogad paredzētais Eiropas čempionāts futbolā koronavīrusa jeb Covid-19 pandēmijas dēļ nenotiks, ziņo Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA). Tas ir pārcelts uz 2021.gada vasaru.

Tāpat parādījusies informācija, ka sacensības nākamgad risināsies laika posmā no 11. jūnija līdz 11. jūlijam.

UEFA lēmumu pieņēma pēc konferences zvana starp 55 pārstāvošo valstu futbola federācijām, Eiropas klubu asociācijas valdi un pārstāvjiem no Eiropas futbola līgām.

Eiropas čempionāta finālturnīram no 12.jūnija līdz 12.jūlijam šogad  bija jānotiek 12 Eiropas valstu pilsētās – Baku, Kopenhāgenā, Londonā, Minhenē, Budapeštā, Romā, Amsterdamā, Dublinā, Bukarestē, Sanktpēterburgā, Glāzgovā un Bilbao.

Šobrīd Covid-19 pandēmijas dēļ ir pārtrauktas visas pasaules nozīmīgākās futbola līgas, tostarp prestižākie klubu turnīri – UEFA Čempionu līga un UEFA Eiropas līga.

Pasaules veselības organizācija (WHO) paziņojusi, ka Eiropa šobrīd ir koronavīrusa izplatības epicentrs. Slimības izcelsmes valsts savukārt ir Ķīna, kurā ir konstatēts vislielākais saslimušo skaits.

Ķīnā ar koronavīrusu saslimuši 80 881 cilvēki (miruši 3226), bet otra lielākā izplatība ir Itālijā – 27 980 cilvēki (miruši 2158). Latvijā ar vīrusu inficējušās 60 personas, bet nāves gadījumi nav fiksēti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…