SOK joprojām ir pilnībā apņēmusies aizvadīt Tokijas olimpiskās spēles

17/03/2020 23:36

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) joprojām ir pārliecināta par 2020.gada Tokijas olimpisko spēļu norisi, vēsta SOK.

Koronavīrusa dēļ sporta pasaulē radušās bažas par Tokijas olimpisko spēļu norisi, tomēr SOK ik pēc dažām dienām atgādina, ka Olimpiādes atcelšana vai pārcelšana šobrīd netiek izskatīta.

“SOK joprojām ir pilnībā apņēmusies aizvadīt Tokijas olimpiskās spēles un šobrīd nav nepieciešami nekādi drastiski lēmumi. Kaut kādas spekulācijas šajā brīdī nebūtu produktīvas,” teikts SOK otrdien publicētajā paziņojumā.

SOK iedrošina sportistus gatavoties olimpiskajām spēlēm ar maksimālu atdevi.

“Turpināsim atbalstīt sportistus ar konsultācijām caur nacionālajām olimpiskajām komitejām un sporta veidu starptautiskajām federācijām,” turpina SOK.

Šobrīd olimpiskajām spēlēm ir kvalificējušies 57% no sportistiem. Valstis var būt drošas par savām izcīnītajām kvotām, jo tās mainītas netiks. SOK gan pieļauj iespēju, ka, nenotiekot kvalifikācijas sacensībām, pārējās ceļazīmes var noteikt pēc federāciju rangiem vai pēc vietām jau aizvadītos kvalifikācijas turnīros.

Tokijas olimpiskajām spēlēm šogad jāpulcē aptuveni 11 000 dalībnieku. Olimpiādes sākums paredzēts 24.jūlijā, bet mēnesi vēlāk noritēs paraolimpiskās spēles.

SOK

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
07/12/2021 07:25

Bertāns nospēlē vien trīs minūtes, “Wizards” ziņo par latvieša veselības problēmām (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dāvja Bertāna pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 110:116 zaudēja Indiānas “Pacers”. Mača sākumā klubs no ASV galvaspilsētas izvirzījās vadībā, taču pēc pirmās ceturtdaļas pārsvars bija…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…