SOK vadītājs: Tokijas OS jābūt 2021.gadā vai arī nav jānotiek nemaz

21/05/2020 12:26
Tomass Bahs, www.sportazinas.com

Atliktajām šā gada Tokijas olimpiskajām spēlēm jānotiek 2021.gadā vai arī nav jānotiek nemaz, ceturtdien publicētajā britu raidorganizācijas BBC intervijā saka Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) vadītājs Tomass Bahs.

Intervijā BBC Bahs pauž viedokli, ka spēļu uzņēmējvalsts Japānas premjerministram Šinzo Abem 2021.gads ir “pēdējā opcija”.

“Atklāti sakot, man ir zināma izpratne par to, jo jūs nevarat mūžīgi nodarbināt 3000 vai 5000 cilvēku spēļu Organizācijas komitejā,” sacīja Bahs.

Vienlaikus ar milzīgajām finansiālajām izmaksām kavēšanās ievieš haosu arī sporta kalendārā, daudziem sporta veidiem esot spiestiem atlikt savus pasaules čempionātus, lai pielāgotos spēlēm.

“Jūs katru gadu nevarat mainīt visu sporta veidu grafiku visā pasaulē visās lielākajās federācijās,” bilst Bahs. “Jums nevar būt tā, ka sportisti nepārtraukti atrodas nenoteiktībā.”

No SOK skatupunkta turpmāka kavēšanās varētu “noēst” gatavošanās laiku 2022.gada ziemas spēlēm Pekinā un 2024.gada vasaras spēlēm Parīzē.

“Jums nevar būt tik liela pārklāšanās ar nākamajām olimpiskajām spēlēm, tāpēc man ir zināma izpratne par šo pasākumu Japānā.”

Spēles koronavīrusa uzliesmojuma dēļ tika atliktas tieši par gadu, ieplānojot tās no 2021.gada 23.jūlija līdz 8.augustam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
21/05/2022 10:48

Nogulēts sākums, Bukarta asaras un Šilova pārliecība – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Austriju

Vakardienas mačs pret Austriju bija tāds, kuru nedrīkstēja zaudēt nekādā gadījumā. Ne tikai no turnīra tabulas viedokļa, bet arī fanu dēļ – pēc kaunpilnas sagrāves pret Čehiju bija jāatdod parāds…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…