Šokēt NBA neizdevās – “Warriors” centusies pārliecināt Lebronu un “Lakers” par aizmainīšanu

14/02/2024 17:12
Nokopēts
Lebrons Džeimss un Stefans Karijs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandai Goldensteitas “Warriors” aizvadītajā maiņu darījumu periodā neizdevās pārliecināt Losandželosas “Lakers” vienību par Lebrona Džeimsa aizmainīšanu, vēsta ietekmīgie ESPN apskatnieki Adrians Vodžnarovskis un Ramona Šelborna.

8. februārī noslēdzās maiņu periods. Tieši “dedlaina” pēdējā diena allaž ir laiks, kad NBA komandas visbiežāk veic pārdrošākos un skaļākos darījumus. Līdzīgs plāns bija “Warriors” komandai, kas no “Lakers” centās pārvilināt Lebronu, lai viņš varētu apvienot spēkus ar savu ilggadējo sāncensi, citu līgas superzvaigzni Stefanu Kariju.

Kā ziņo ESPN, tad “Warriors” spēlētājs Dreimonds Grīns bija aicinājis komandas īpašnieku Džo Leikobu apspriest potenciālo darījumu, jo pirms maiņu perioda beigām Lebrons savu sociālo tīklu kontos publicēja ierakstus, kas raisīja spekulācijas par viņa nākotni Losandželosā.

“Dedlaina” pēdējās 24 stundās Leikobs un “Lakers” īpašniece Džīnija Basa veica vairākas sarunas par Lebrona aizmainīšanu, taču pats Lebrons un “Lakers” vadība šajā darījumā piedalīties nevēlējās. Basa gan bija norādījusi, lai Leikobs kopā ar “Warriors” ģenerālmenedžeri Maiku Danlīviju vēršas pie Lebrona aģenta Riča Pola. Tas notika, bet arī Pola atbilde bija līdzīga – Lebrons vēlas palikt “Lakers” komandā.

Iepriekš Lebrons bija izteicies, ka viņš karjeras noslēgumā vēlētos spēlēt vienā komandā ar Kariju. Tāda iespēja gan joprojām daļēji pastāv, jo Lebrons pēc šīs sezonas beigām var kļūt par brīvo aģentu, ja viņš atteiksies no sava līguma pēdējā gada par 51,4 miljoniem dolāru. ESPN gan zināms, ka “Lakers” superzvaigznes pašreizējais plāns ir palikt Losandželosā.

39 gadus vecais Lebrons arī savā 21. sezonā ir demonstrējis lielisku sniegumu. Viņš 49 spēlēs izcēlies ar vidēji 24,8 punktiem, 7,2 atlēkušajām bumbām un 7,8 rezultatīvām piespēlēm. Gan “Lakers”, gan “Warriors” šobrīd atrodas “play-in” zonā – Losandželosas klubs ar 29 uzvarām 55 spēlēs Rietumu konferencē ir devītajā vietā, kamēr Goldensteita ar bilanci 26-25 atrodas par pozīciju zemāk.

 

TOP notikumi
1
X
2
2.76
4.78
2.23
8.5
4.8
1.27
3.4
3.2
2.2
1.23
6.25
11
2.8
3.25
2.55
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām