Solsberijs izcīna otru “US Open” dubultspēļu titulu

12/09/2021 14:03
Dezirē Kravčika un Džo Solsberijs

Britu tenisists Džo Solsberijs kopā ar amerikānieti Dezirē Kravčiku sestdien uzvarēja “US Open” jaukto dubultspēļu finālā.  Solsberijs un Kravčika ar 7-5, 6-2 uzveica meksikānieti Džulianu Olmosu un salvadorieti Marselo Arevalo, izcīnot titulu Artura Eša stadionā.

Solsberijs, kurš piektdien izcīnīja titulu arī vīriešu dubultspēlēs kopā ar amerikāni Redžīvu Rāmu, kļuva par pirmo tenisistu kopš 2010.gada, kurš Ņujorkas turnīrā ieguva abus titulus dubultspēlēs. “Šīs bija neaprakstāmas divas nedēļas,” Solsberijs norāda. “Es pat nevarēju iedomāties, ka došos prom ar diviem tituliem. Tas bija satriecoši, izcīnīt titulu kopā ar Dezirē.”

Tāpat kā Solsberijs, arī Kravčika izteicās, ka viņai šīs divas nedēļas bija apbrīnojamas. Viņai šis bija trešais pēc kārtas jaukto dubultspēļu tituls. Iepriekš tenisiste kopā ar Solsberiju jūnijā uzvarēja “French Open”, bet pēc tam jūlija sākumā, kopā ar britu Nīlu Skupski, Vimbldonas turnīrā arī izcīnīja uzvaru finālā.

Kopš 2006.gada Kravčika ir pirmā pēc indieša Maheša Bupatī, kura spēja uzvarēt trijos jaukto dubultspēļu turnīros pēc kārtas.  Savukārt salvadorietis Arevalo ir pirmais Centrālamerikas pārstāvis, kurš piedalījās “Grand Slam” jaukto dubultspēļu finālā. “Es nevarēju iedomāties, ka kādreiz redzēšu Salvadoras karogu vienā no labākajiem tenisa stadioniem. Man tas ir īpašs brīdis,” ar iespaidiem dalās Arevalo. ASV atklātais čempionāts noslēgsies svētdien.