Somija iemet astoņus vārtus un ”saplosa” Dienvidkoreju (VIDEO)

05/05/2018 19:32

Pasaules čempionāta B apakšgrupas spēlē pie graujošas uzvaras tikusi Somijas valstsvienība, kas ar 8:1 sagrāva turnīra debitanti Dienvidkoreju. Uzvarētāju rindās ar četriem rezultativātes punktiem izcēlās uzbrucējs Sebastians Aho (2+2).

Somijas valstsvienība, kura pērnajā čempionātā izcīnīja ceturto vietu, šo turnīru sāka vareni. Jau pēc pirmajām sešām minūtēm tablo vēstīja 2:0 Somijas labā. Ar rezultatīviem metieniem atzīmējās Karolīnas “Hurricanes” hokejisti Sebastians Aho un Tēvo Teravainens.

Īsts vārtu ”birums” sekoja otrajā un trešajā periodā, kad Dienvidkorejas vārtos tika iemestas sešas ripas. Otrajā periodā Mets Daltons bija spiests kapitulēt trīs reizes, jo precīzi meta Sebastians Aho, Mati Savinainens un Markus Nutivara. Tikmēr pirmos vārtus pasaules elitē, Dienvidkorejas labā, guva Maikls Svifts.

Trešajā periodā turpinājās Somijas dominance un tika uzstādīts graujošais galarezultāts – 8:1. Saku Mēnalanens, Janne Pesonens un Kasperi Kapanens tika pie pirmajiem vārtu guvumiem čempionātā.

Uzvarētāju rindās ar četriem rezultativātes punktiem izcēlās 2015. gada NHL drafta 35. numurs Sebastians Aho (2+2). Bet Janne Pesonens iekrāja trīs punktus (1+2).