Somijas hokeja talants Laine: Grūti iedomāties, ka es divu nedēļu laikā būšu gatavs “play-off”

Patriks Laine, sportazinas.com
Patriks Laine | Foto: Trevor Hagan/The Canadian Press via AP

Nacionālās hokeja līgas () kluba Vinipegas “Jets” spēlētājs atzinis, ka ir grūti atvēlētajā laikā sagatavoties sezonas turpinājumam.

“Joprojām esmu tālu no optimālās formas,” Laine pastāstīja par savu pašreizējo sagatavotību. “Grūti iedomāties, ka es divu nedēļu laikā būšu gatavs “play-off”.”

“Mēs cenšamies maksimāli izmantot treniņus un būt tik labi sagatavoti, cik vien tas ir iespējams. Vienkārši mēģināsim smagi strādāt nākamās pāris nedēļas, lai mēs būtu gatavi mačiem,” saka somu hokejists.

22 gadus vecais talants šosezon “Jets” sastāvā NHL aizvadījis 68 spēles, kuru laikā izcēlies ar 63 (28+35) punktiem. Somu 2016. gadā ar 2.numuru izvēlējās tieši Vinipegas vienība. Laini 2015. gada Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) nodraftēja Rīgas “Dinamo”.

1. augustā sāksies 24 komandu turnīrs divās Kanādas pilsētās – Edmontonā un Toronto. Lai noskaidrotu Stenlija kausa izcīņas dalībniekus, pirms tam tiks aizvdīta kvalifikācijas kārta.

Šīs sezonas jaunais formāts paredz “play-off” kvalifikācijas kārtā aizvadīt sērijas līdz trim uzvarām, pēc tam pārejot uz tradicionālo sēriju formātu līdz četrām uzvarām. Līga un spēlētāju arodbiedrība arī vienojās, ka izslēgšanas spēles nenotiks tradicionālajā spēļu režģī, kad katra komanda zina, ar kura pāra uzvarētāju aizvadīs nākamās kārtas mačus, bet komandas pēc katras kārtas tiks izlozētas no jauna.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par