Somijas izlase pirms mača ar Krieviju vēl veselību Eriksenam

16/06/2021 15:45

Somijas futbola izlase pirms šodien plkst. 16:00 paredzētā Eiropas čempionāta grupu turnīra mača pret Krieviju iesildījusies ar krekliem, uz kuriem rakstīts “Get well Christian” jeb latviski “Veseļojies, Kristian”, tādējādi paužot atbalstu Dānijas izlases spīdeklim Kristianam Eriksenam, kuram nesenajā Somijas un Dānijas mačā uz laukuma apstājās sirds, taču ārstu profesionālā darba rezultātā sportistu izdevās glābt.

Jau vēstīts, ka Eriksens saļima uz laukuma, un ilgu laiku medicīnas personāls cīnījās par viņa dzīvību. Futbolistu nogādāja slimnīcā ar neatliekamo medicīnisko palīdzību un vēlāk UEFA pavēstīja, ka dāņa veselības stāvoklis ir stabilizējies. Dānijas futbola federācijas direktors Peters Mellers apstiprināja ka Eriksens no slimnīcas esot sazinājies ar komandas biedriem, savukārt Dānijas izlases ārsts Martins Besens pēc tam atklāja, ka Eriksena sirds uz īsu brīdi bija apstājusies.

Futbolists šobrīd jūtas labāk, taču sporta kardiologs un profesors Sanjajs Šarma nelolo lielas cerības, ka 29 gadus vecais dānis kādreiz vēl varētu spēlēt futbolu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…