Somijas izlases treneris: Mūsu pretinieki bija augstas klases NHL komanda un arī tiesneši

24/05/2024 11:01
Nokopēts
Juka Jalonens

Somijas hokeja izlases galvenais treneris Juka Jalonens pēc aizvadītā pasaules čempionāta ceturtdaļfināla pret Zviedriju veltījis kritiku tiesnešu darbam.

Jau vēstīts, ka Zviedrijas hokeja izlase ceturtdien Ostravā svinēja uzvaru pagarinājumā un iekļuva pasaules čempionāta pusfinālā, kur tiksies ar mājiniekiem čehiem. Zviedri ar 2:1 pieveica Somiju.

Jāatgādina, ka pagarinājumā Somijas izlases hokejists Konsta Heleniuss tika noraidīts uz divām divām minūtēm par turēšanu. Par šo epizodi Jalonenam un visam somu treneru korpusam bija jautājumi. Pēc noraidījuma zviedri izmantoja skaitlisko vairākumu, nodrošinot uzvaru.

“Mūsu pretinieki bija augstas klases NHL komanda un arī tiesneši. Tas padarīja uzdevumu grūtāku,” norādīja Jalonens. “Mēs izdarījām visu, ko spējām. Tiesnešu kļūdas nekad netiek atzītas, bet skaidri redzējām, ka pārkāpuma nebija.”

“Tiesnešu novērotājs vienmēr ir arbitru pusē neatkarīgi no lēmuma. Novērotājs teica, ka ir pareizi nosvilpt pārkāpumu, ja tiesnesim šķiet, ka ar nūju tika trāpīts pa cimdu. Reizēm man rodas jautājums vai viņi tiešām laiza pakaļu NHL? Tā dažkārt liekas.”

Zviedrija principiālajā duelī izrauj uzvaru pret Somiju

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
6.02
4.11
1.55
6.77
4.41
1.47
5.52
3.51
1.71
2.69
-
1.42
1.24
5.75
12.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām