Šonedēļ Rīgā norisināsies Žoltoka piemiņas turnīrs

30/11/2022 17:13
Nokopēts
Sergejs Žoltoks

Piektdien un sestdien “Daugavas” ledus hallē notiks 2004.gadā mūžībā aizgājušā hokejista Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs, informē Latvijas Hokeja federācija (LHF),

Turnīrā piedalīsies Baltijas veterānu izlase, Kanādas bruņoto spēku izlase, K33 komanda, kurā būs Žoltoka draugi un kolēģi, kā arī Somijas veterānu izlase. Piektdien mači sāksies no plkst.18.45, bet sestdien – no plkst.12.30. Ieeja uz spēlēm ir bez maksas.

Žoltoks bija viens no spožākajiem neatkarības laika Latvijas hokeja uzbrucējiem un viens no pirmajiem latviešu spēlētājiem Nacionālā hokeja līgā. Izlases rindās Žoltoks aizvadīja 42 spēles, kurās guva 29 vārtus un atdeva 21 rezultatīvu piespēli. Latvijas hokeja izlases sastāvā viņš piedalījās sešos pasaules čempionātos.

2004.gada 3.novembrī Minskā “Rīga 2000” komandas spēles laikā apstājās tobrīd 31 gadu vecā Žoltoka sirds. 2.decembrī Žoltoks atzīmētu savu 50 gadu dzimšanas dienu. Žoltoka piemiņas turnīru organizē Latvijas Hokeja federācija un “Sergeja Žoltoka fonds” sadarbībā ar “Nākotnes Atbalsta fondu”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām