Sons gūst savus simtos vārtus, palīdzot “Hotspur” izcīnīt uzvaru premjerlīgā

02/01/2021 18:16
Hjunmins Sons

Dienvidkorejas izlases futbolists Hjunmins Sons sestdien Anglijas premjerlīgas spēlē Totenhemas “Hotspur” komandas rindās izcēlās ar saviem 100.vārtiem, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru.

“Hotspur” mājās ar 3:0 (2:0) uzvarēja Līdsas “United”.

Spēles rezultātu Harijam Keinam izdevās atklāt 29.minūtē, kad uzbrucējam bija iespēja izpildīt 11 metru soda sitienu, kas viņam arī padevās nevainojami. Divas minūtes līdz puslaika beigām Keins piespēlēja Sonam, kurš guva 15.vārtus šajā sezonā.

Gala vārdu otrā puslaika piektajā minūtē teica Tobijs Alderveirelds, kurš panāca 3:0. Zīmīgi, ka viņam rezultatīvi piespēlēja Sons.

Keins šosezon Sonam vārtu guvumos asistējis jau deviņas reizes, kas ir atkārtoti labākais sniegums. Tikmēr Sons sestdien kļuva par pirmo futbolistu ārpus apvienotās karalistes, kuram “Hotspur” komandā izdevies gūt vismaz 100 vārtus.

Tāpat Keins kļuva par pirmo spēlētāju šosezon kādā no piecām vadošajām Eiropas līgām, kuram jau izdevies iekrāt desmit vārtus un tikpat rezultatīvas piespēles. Keins un Sons kopā šosezon guvuši jau 13 “Hotspur” vārtus, kas premjerlīgā ir atkārtoti labākais rezultāts kopš 1994./95.gada sezonas.

Sestdien “Hotspur” komandai nepalīdzēja Ēriks Lamela, Serhio Regilons un Džiovani lo Celso. Spēlētāji iepriekš saņēma pamatīgu kritikas vilni no kluba pārstāvjiem un līdzjutējiem, jo Ziemassvētkus bija nolēmuši svinēt kuplākā personu lokā. Lamela netika pieteikts spēlei, lo Celso guvis traumu, bet Regilons atradās uz rezervistu soliņa.

Piektdien Mančestras “United” mājās ar 2:1 (1:0) izdevās uzvarēt “Aston Villa”, kā rezultātā “sarkanie velni” pietuvojās premjerlīgas pirmajai vietai.

“United” rindās vārtus guva Antonī Marsiāls un Bruno Fernandešs, kurš 61.minūtē ar 11 metru soda sitienu izrāva komandai uzvaru. Bertrāns Traore vienīgos viesu vārtus iesita 58.minūtē.

Turnīra līderes ar 33 punktiem pēc 16 spēlēm ir “Liverpool” un “United”, kamēr 29 punktus nopelnījušas “Hotspur”, Lesteras “City” un Liverpūles “Everton”.