Sorokins: Bijām jaunākā komanda turnīrā, tā ir neatsverama pieredze

29/04/2022 10:51
Nokopēts
Oļegs Sorokins

Latvijas U18 hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins komentējis komandas pēdējo spēli pasaules čempionātā.

Jau vēstīts, ka vakar Latvijas U18 izlase pasaules čempionāta elites divīzijas ceturtdaļfināla mačā piedzīvoja sagrāvi pret vienaudžiem no ASV. Latvija piekāpās A grupas uzvarētājai ASV ar 3:13 (1:6, 0:3, 2:4).  “Žēl, ka tāds turnīra nobeigums, bet nu jāsaka, ka ASV izlase spēlē citā līmenī. Bijām jaunākā komanda turnīrā, puikas centās un darīja visu, ko varēja. Jābūt lepniem par grupas turnīra rezultātiem. Tā bija neatsverama pieredze,” izteicies Sorokins.

2020. gadā Covid-19 izplatības dēļ pasaules čempionāts U18 vecuma grupā elites divīzijā nenotika, bet 2021. gadā Latvija cieta četrus zaudējumus un bez gūtiem punktiem palika pēdējā. Spēle par devīto vietu, kā arī par vietas saglabāšanu līgā nenotika, jo neviena komanda elites divīziju neatstāja. Turnīrā trenerim Oļegam Sorokinam palīdzēja Herberts Vasiļjevs un Juris Ozols, kā arī vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš.

Latvijas U18 izlases sastāvs

vārtsargi: Deivs Rolovs (Hokeja skola “Rīga”), Linards Feldbergs (“Pirāti”), Markuss Brants (“Kurbads”);
aizsargi: Pēteris Bulāns, Mārtiņš Krūklītis, Alekss Simanovičs, Dario Mackevičs (visi – Hokeja skola “Rīga”), Kristers Urbanovičs (Oulu “Karpat”, Somija), Renarts Bērziņš (“Pirāti”), Elvis Laškovs (“Tukums”), Viktors Kurbaka (“Dinaburga”);
uzbrucēji: Rainers Dārziņš (“Rīga”, MHL), Rainers Rullers, Otto Poļakovs, Ēriks Mateiko, Raivis Strazdiņš (visi – Hokeja skola “Rīga”), Kristers Zvagulis (“Odense”, Dānija), Markuss Streikišs (“Taby”, Zviedrija), Rodžers Bukarts (Cīrihes “Lions”, Šveice), Erasts Nazarenko (“Karlskoga”, Zviedrija), Dāvis Borozinskis (Korpuskristi “IceRays”, NAHL), Dans Ločmelis, Sandis Vilmanis (abi – “Lulea”, Zviedrija), Emīls Veckaktiņš (“Lugano”, Šveice), Dāvids Livšics (“Kurbads”).

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.83
3.83
1.71
1.49
4.4
6.25
2.62
3.63
2.52
1.17
7.5
17
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām