Sorokins pēc mačiem pret Krieviju: Cerams, ka NHL skautu blociņos kaut kas tika pierakstīts

Latvijas U18 izlases galvenais treneris ir apmierināts ar savu padoto sniegumu aizvadītās divās pārbaudes spēlēs pret Krievijas vienaudžiem. 

Jau vēstījām, ka pirmajā mačā trešdien “Arēnā Rīga” mūsu hokejisti cieta neveiksmi ar 1:5, bet otrajā cīņā ceturtdien “Volvo” ledus hallē Sorokina vadītā izlase pēcspēles metienos atzina krievu pārākumu ar 3:4. 

Pēc mača Sorokins izteicās: “Mēs jau pagājušogad spēlējām pret šo Krievijas izlasi, kad viņi vēl skaitījās U17 vecuma grupā. Šogad pat nāca piedāvājums no viņiem, jo krieviem patika šeit.” 

“Darbības otrajā trešdaļā noteikti ir jāuzlabo un visiem jāsaprot tā kopējā bilde, bet man ir prieks, ka aizvadot divus treniņus kopā izdevās izveidot cienīgu spēli. Protams, skaidrs, ka viņiem nebija daudzi tie spēlētāji, kas iepriekš spēlēja Hlinkas kausā, bet Krievija tomēr ir Krievija. Bija ļoti patīkami redzēt, ka brīžiem varējām būt labāki par krieviem. Šodien tas rezultāts uz tablo pat ir ļoti pelnīts,” turpināja izlases stūrmanis. 

Speciālists pauda apmierinātību: “Tas vienmēr ir pluss un daudzi puiši sevi pierādīja no labākās puses. Principā visi puiši parādīja to, ko viņi uz doto brīdi var izdarīt laukumā un es ceru, ka kaut kas tajos blociņos arī tika ierakstīts.” 

Latvijas U18 izlase pagājušajā pasaules čempionātā elites divīzijā Zviedrijā pirmo reizi vēsturē sasniedza ceturtdaļfinālu, kur sīvā cīņā ar 1:3 piekāpās spēcīgajai Kanādas valstsvienībai. 

Mūsu U18 komanda nākamā gada pasaules čempionātā elites divīzijā, kas norisināsies ASV, spēkosies vienā apakšgrupā ar Zviedriju, Kanādu, Baltkrieviju un Šveici. Šis turnīrs norisināsies no 16. līdz 26.aprīlim. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par