Sorokins pēc zaudējuma Kanādas komandai: Tas noteikti vēl nav mūsu līmenis

15/12/2022 08:52
Nokopēts
Oļegs Sorokins

Latvijas U18 hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins sniedzis savus komentārus pēc vakar piedzīvotā zaudējuma pret Kanādas Rietumu izlasi.

Jau vēstīts, ka Latvijas U18 hokeja valstsvienība trešdien Kanādā Pasaules junioru izaicinājuma turnīrā cieta sagrāvi mačā ar Kanādas Rietumu izlasi. Latvijas hokejisti cieta zaudējumu ar 0:10 (0:4, 0:5, 0:1).

“Tas noteikti vēl nav mūsu līmenis,” Latvijas hokeja federācija (LHF) citē Sorokinu. “Mums vēl ir daudz jāmācās. Gribētos cerēt, ka šīs spēle ir laba mācība, cik svarīgs ir spēles plāns un tā izpilde, pārliecība par saviem spēkiem, kā arī pieredze. Vēlētos cerēt, ka šis mačs mums dos kaut ko vairāk, nekā tikai lielu zaudējumu, bet gan uzvaras nākotnē.”

Tāpat savu viedokli pēc neveiksmes izteicis arī valstsvienības uzbrucējs Markuss Streikišs. “Nesekojām līdzi spēles plānam. Arī cīņa izpalika. Noslēgumā sākām spēlēt, taču tas bija daudz par vēlu. Galvas augšā. Šo maču aizmirstam un ejam tālāk,” atzina hokejists.

Latvijas U18 izlases sastāvs

vārtsargi – Aksels Ozols, Jānis Fecers (abi “Rīga”);

aizsargi – Markuss Diške, Viktors Kurbaka, Aleks Ļeonovs, Oskars Briedis, Krists Retenais (visi “Rīga”), Kristers Doniņš (“Iserlochner U-20”, Vācija), Bruno Pertovičs (Vāsas “Sport U-18”, Somija), Darels Uļjanskis (“Nacka U-18”, Zviedrija);

uzbrucēji – Roberts Sķute, Toms Mots, Rodions Boltramovičs, Antons Macijevskis, Valters Niedrājs, Gints Šņepsts, Kārlis Česlis, Rauls Ozollapa, Kristers Ansons (visi – “Rīga”), Dāvids Livšics (“Kurbads”), Markuss Streikišs (“IFK Taby U-18”, Zviedrija), Valdis Dommers “Schewenninger U-20”, Vācija), Ēriks Mateiko (Sentdžonsas “Sea Dogs”, QMJHL, Kanāda), Kristofers Krūmiņš (Džersijas “Hitmen”, USPHL, ASV).

Komandas galvenais treneris – Oļegs Sorokins; treneri – Juris Ozols, Herberts Vasiļjevs; ārsts – Ēriks Didrihsons; ekipējuma menedžeris – Aldis Karulis; ģenerālmenedžeris – Renārs Freibergs.

U18 izlase “nolaižas uz zemes” un piedzīvo bezierunu sakāvi pret Kanādas komandu

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.94
4.24
3.71
2.33
4.13
2.86
2.3
3.5
2.95
2.4
3.3
2.9
2.45
3.2
2.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām