Sorokins: Rupjas kļūdas lēmumos un hokeja ābeces lietās neļāva saglabāt intrigu

28/09/2022 23:35
Nokopēts
Oļegs Sorokins

“Optibet” hokeja līgas (OHL) komandas HS “Rīga” galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc piedzīvotā zaudējuma “Zemgale/LLU” vienībai atzinis, ka komanda, salīdzinājumā ar iepriekšējiem mačiem, ir progresējusi, taču joprojām pieļāvusi daudz kļūdu.

Jau ziņots, ka jelgavnieki izbraukumā sagrāva jaunos Rīgas hokejistus ar 5:0. Sorokins, neskatoties uz zaudējumu, savu spēlētāju sniegumā bija novērojis progresu, taču pieļautais kļūdu skaits bija pārāk liels. “Jāsaka, ka šodien puiši spēlēja daudz gudrāk un labāk nekā Jelgavā. Dažas rupjas kļūdas lēmumos, arī hokeja ābeces lietās neļāva saglabāt intrigu līdz spēles beigām. Bet nu nekas, prieks, ka puikas progresē izpratnē un izpildījumā. Centīsimies uzvarēt nākamo spēli,” pēc neveiksmes teica HS “Rīga” galvenais treneris.

OHL tabulas galvgalī ar 15 punktiem deviņās spēlēs ir “Zemgale”/LLU, bet otrajā pozīcijā ar 12 punktiem sešos mačos ir “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar tādu pašu punktu skaitu septiņās spēlēs seko Rīgas “Dinamo”, kamēr sešus punktus sešos mačos guvusi Hokeja skola “Rīga”. Piektā ar četriem punktiem piecās spēlēs ir Viļņas “7bet-Hockey Punks”, sestajā pozīcijā ar diviem punktiem piecos mačos “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”, divi punkti piecos dueļos ir Kauņas “City”, bet bez punktiem ir piecas neveiksmes piedzīvojusī Rīgas “Prizma” un četros mačos zaudējusī Elektrēnu “Energija”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hokeja skola “Rīga” (@hs_riga)

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.73
4.66
1.52
1.61
4.58
5.47
3.51
3.82
2.11
1.23
6.75
12
4.4
3.9
1.75
4.49
3.73
1.89
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām