Šorttrekists Puķītis saņem divu gadu diskvalifikāciju par antidopinga noteikumu pārkāpšanu

Roberto Puķītis,, sportazinas.com
Roberto Puķītis Foto: Mladen Antonov/AFP

Nu jau karjeru noslēgušais šorttreka sportists saņēmis divu gadu diskvalifikāciju par antidopinga noteikumu pārkāpšanu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija, ko turklāt sociālajos tīklos ceturtdien apstiprināja arī Puķītis.

Nu jau bijušajam sportistam sods piemērots, jo viņš nav sniedzis informāciju par savu atrašanās vietu. Gada laikā viņš nav izpildījis prasību ierasties uz pārbaudēm un/vai prasību sniegt nepieciešamo informāciju, kas ir antidopinga noteikumu pārkāpums.

Puķītis iepriekš savā sociālā tīkla “Facebook” kontā bija publicējis ierakstu ar vārdiem “Sports Latvijā” un attēlu, kurā redzams dokuments par viņa diskvalifikāciju, tomēr šobrīd tas vairs nav pieejams publiskai apskatei.

Vēl rudenī 24 gadus vecais Puķītis aģentūrai LETA atklāja, ka nolēmis paņemt pauzi savā karjerā, tomēr atzina, ka par 80% savas sportista gaitas ir noslēdzis. Pagājušā gada gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs viņš bija 11.vietā 1000 un 1500 metru distancēs, bet neilgi pēc Olimpiādes viņš norādīja uz vēlmi startēt zem citas valsts karoga, tomēr pēc tam pārdomāja.

Savukārt rudenī Puķītis uzsāka treniņus treneres Evitas Krievānes-Moiseičenko grupā Jelgavā, no kuras gan pēc neilga laika aizgāja.

Phjončhanā startēja vēl viens Latvijas šorttrekists Roberts Zvejnieks, kurš bija desmitais 500 metros un 15.vietā 1000 metru distancē. Viņš šobrīd sportista karjeru ir noslēdzis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par