Šorttrekists Puķītis turpinās pārstāvēt Latviju, ja izlasei būs cits treneris

Roberto Puķītis,, sportazinas.com
Roberto Puķītis Foto: Mladen Antonov/AFP

Latvijas šorttrekists , kurš vēl pavisam nesen paziņoja, ka turpmāk nestartēs zem Latvijas karoga, pēc tikšanās ar Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK), Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) un Latvijas Slidošanas asociācijas pārstāvjiem tomēr neizslēdz iespēju arī turpmāk pārstāvēt Latviju starptautiskajā arēnā.

Kā intervijā “Sporta Studijai” atzina pats sportists, galvenais iemesls vēlmei pārstāvēt citu valsti bijis sliktais kontakts ar Latvijas izlases treneri Evitu Krievāni. Puķītis ir gatavs startēt Latvijas sastāvā, ja to vadīs kāds cits treneris: “Te nav runa par finansējumu, bet par cilvēcisko faktoru. Lai sasniegtu augstus rezultātus, augstā līmenī jābūt cilvēciskajam faktoram.”

“Es gribu trenēties Latvijas izlasē, ja būs cits treneris.” Puķīšaprāt, Latvija šorttrekā spēs sasniegt augstus rezultātus tikai tad, ja visi izlases dalībnieki trenēsies kopā un trenerim nebūs savu favorītu, kuriem veltīt vairāk uzmanības. Galīgo lēmumu par savu turpmāko nākotni šorttrekā Puķītis paziņos nākampirmdien, 26.martā.

Aizvadītajās Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Puķītis startēja 1500 un 1000 metru distancēs, abās izcīnot 11.vietu, savukārt pēdējā Eiropas čempionātā Roberto 1000 metros izcīnīja bronzu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par