Video. Sotniekam rezultatīva piespēle, Masaļskim 22 atvairīti metieni “Lada” zaudētā KHL spēlē

26/12/2016 00:48

Toljati (Krievija), 25.dec., LETA. Kristaps Sotnieks svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet Edgars Masaļskis atvairīja 22 pretinieku metienus, taču ar to bija par maz, lai viņu pārstāvētā un Arta Ābola trenētā Toljati “Lada” tiktu pie uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

“Lada” savā laukumā ar rezultātu 3:4 (0:3, 2:0, 1:1) atzina Čerepovecas “Severstaļ” pārākumu.

Jau pirmajā trešdaļā “Lada” ielaida trīs vārtus, bet sākot no otrā perioda Toljati komandas vārtos tika sūtīts Masaļskis, kurš nomainīja spēli sākušo Iļju Ježovu, kurš tvēra septiņus no desmit metieniem.

“Lada” divus vārtus atguva otrajā trešdaļā, bet 43.minūtē panāca 3:3, kad Dmitrijam Kostromitinam asistēja Sotnieks. Līdzsvars rezultātā gan nebija ilgi, jo 51.minūtē “Severstaļ” čehu leģionārs Vojtehs Polāks, kurš savulaik neilgu brīdī pavadīja arī Rīgas “Dinamo” rindās, Čerepovecas klubam guva uzvaras vārtus.

Sotnieks šajā mačā spēlēja 20 minūtes un 36 sekundes, izdarot četrus metienus pa vārtiem, izpildot divus spēka paņēmienus un bloķējot vienu pretinieku metienu.

Tikmēr Masaļskis atvairīja 22 no 23 metieniem.

“Lada” piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas un sesto pēdējos septiņos mačos.

Šosezon Sotnieks 40 spēlēs izcēlies ar sešiem gūtajiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm. Iepriekšējā mačā, kurā aizsargs piedalījās, viņš iemeta divas ripas Maskavas CSKA vārtos.

Tikmēr citā spēlē Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā KHL līdere Sanktpēterburgas SKA viesos ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) uzvarēja Ņižņekamskas “Ņeftehimik”. Vadims Šipačovs uzvarētājiem izcēlās ar vārtiem un piespēli, bet Iļja Kovaļčuks divas reizes asistēja partneriem.

SKA izcīnīja devīto uzvaru pēc kārtas, bet pēdējo 25 spēļu laikā KHL līderi ir zaudējuši tikai vienu reizi.

Kopvērtējumā Rietumu konferences un visas līgas līderei SKA ir 103 punkti 41 mačā, par sešiem punktiem apsteidzot Maskavas CSKA vienību, tomēr tā ir aizvadījusi par divām cīņām vairāk.

Savukārt Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” šīs konferences kopvērtējumā ar 37 punktiem 41 cīņā ir pēdējā starp 14 komandām, bet no izslēgšanas turnīra zonas tā atpaliek par 29 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē vadībā ar 90 punktiem 43 mačos atrodas Gagarina kausa čempione Magņitogorskas “Metallurg”, kamēr “Lada” ar 49 punktiem ieņem 12.pozīciju starp 15 vienībām, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par 12 punktiem.