Sotniekam vārti, Ufa labo KHL rezultivitātes rekordu

31/08/2017 22:59

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristaps Sotnieks ceturtdien guva vārtus Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, bet viņa pārstāvētā Toljati “Lada”, kuru vada Artis Ābols ar asistentu Viktoru Ignatjevu, cieta zaudējumu.

“Lada” viesos ar 2:5 (1:1, 1:2, 0:2) piekāpās Kazaņas “Ak Bars” hokejistiem

Sotnieks ar vārtu guvumu atzīmējās pusotru minūti pirms otrās trešdaļas beigām, kad ar metienu no zilās līnijas panāca 2:3. Viņam šis ir pirmais rezultativitātes punkts sezonā.

Latviešu aizsargs šajā spēlē laukumā bija 21 minūti un 42 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja četrus metienus un izpildīja vienu spēka paņēmienu.

Citā KHL mačā Ufas “Salavat Julajev” laboja KHL rekordu, vārtus gūstot desmit dažādiem hokejistiem. “Salavat Julajev” savā laukumā ar 11:3 (4:1, 6:2, 1:0) sakāva “Soči” komandu.

Lai gan Ufas komanda guva 11 vārtus, tikai Envers Ļisins atzīmējās ar diviem precīziem metieniem. Viņam šajā spēlē arī divas rezultatīvas piespēles.