Sotnieks: No šādas spēles laikam neko pozitīvu paņemt nevar

Kristaps Sotnieks, sportazinas.com
Kristaps Sotnieks | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” aizsargs uzskata, ka no šodienas spēles pret Čerepovecas “Severstal” (0:1) neko pozitīvu nevar paņemt.

Rīdzinieki vārtus zaudēja spēles izskaņā, kad precīzs bija Bogdans Jakimovs, bet Sotnieks šajā mačā uz ledus pavadīja 29 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Mača laikā traumā iedzīvojās aizsargs Uvis Jānis Balinskis, kā arī no sastāva iepriekš jau izkritis cits aizsargs Kristaps Zīle, kuram ir nopietns ceļgala savainojums. Robi aizsardzībā likuši sastāvam piesaistīt Artūru Kuldu, kurš dosies ar komandu nākamajā izbraukumā, bet oficiāli vēl nav parakstījis līgumu ar “Dinamo”.

“Spēlējām ar sešiem aizsargiem, kāds vairāk, kāds mazāk. Beigās laikam pārgājām uz četriem aizsargiem, bet nedomāju, ka tur meklējams zaudējuma iemesls,” pēc spēles portālam “Sportazinas.com” sacīja Sotnieks.

“Laikam, ka neko labu no šādas spēles nevar paņemt,” izteicās Sotnieks. “Vienīgi tas, ka vārtsargs ielaida tikai vienu golu. Viņš vienīgi var kaut ko pozitīvu paņemt.”

“Visu vajadzētu uzlabot, lai uzvarētu nākamo spēli,” komentēja aizsargs. “Sākot ar momentu realizāciju un beidzot ar spēli savā, vidējā un arī uzbrukuma zonā.”

“Dinamo” nākamais mačs paredzēts 7. decembrī viesos pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par