Šovakar Latvijā atgriežas Tokijas OS zeltu izcīnījusī 3×3 basketbola izlase

30/07/2021 07:04

Šodien Latvijā atgriezīsies olimpiskie čempioni 3×3 basketbolā – Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis. Latvijas komanda mājās ieradīsies piektdien plkst.17.20 ar reisu Helsinki – Rīga. Reisa numurs AY1075.

Kopā ar medaļniekiem atgriezīsies arī peldētāja Ieva Maļuka un trenere Jūlija Kuzmina. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) aicina 3×3 basketbola komandas atbalstītājus epidemioloģiskās situācijas dēļ nedoties Olimpiskos čempionus sagaidīt uz lidostu “Rīga”, bet vērot Olimpisko čempionu ierašanos Rīgā LTV7 tiešraidē.

Sveikt Olimpiskos čempionus būs iespējams goda brauciena laikā no lidostas “Rīga” līdz Olimpiskajai studijai Latvijas Televīzijā, Zaķusalā. Goda brauciens policijas eskorta pavadībā notiks laika posmā no plkst.18.30 līdz 19, maršruts no lidostas “Rīga” virzīsies pa Ulmaņa gatvi uz Salu tilta līdz Zaķusalas krastmalai. LOK aicina, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, atbalstītājus ar karogiem un plakātiem sveikt sportistus šajā maršrutā.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase trešdien Tokijā kļuva par vēsturē pirmo čempioni 3×3 basketbolā vīriešiem, finālmačā ar rezultātu 21:18 pārspējot Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komandu. Tokijā kopā ar Latvijas komandu bija izlases galvenais treneris Raimonds Feldmanis, fiziskās sagatavotības treneris Dāvis Feikners un fizioterapeits Oskars Urbanovičs. Nozīmīga loma titula izcīnīšanā bija arī Artūram Strēlniekam, kurš kā komandas piektais spēlētājs palīdzēja sekmēt kvalificēšanos olimpiskajām spēlēm.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 1:1 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….