Šovasar pirmo reizi tiks rīkota vārtsarga Kivlenieka piemiņas programma

02/06/2023 18:16
Nokopēts

Godinot mūžībā aizgājušā Latvijas vārtsarga Matīsa Kivlenieka piemiņu, Latvijas Hokeja federācija (LHF) sadarbībā ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Kolumbusas “Blue Jackets” šovasar pirmo reizi organizēs jauno vārtsargu iesaistes projektu – “KIVI programmu”, vēsta LHF.

Programmas mērķis ir iepazīstināt ar hokeja vārtsarga pozīciju iesācējus līdz desmit gadu vecumam, kuri līdz šim vēl nav spēlējuši vārtsarga pozīcijā, bet vēlas to izmēģināt. Programmas ietvaros šovasar tiks organizētas divas bezmaksas nometnes – Jelgavas Ledus hallē un “Volvo Sporta centrā”.

Katra no nometnēm norisināsies divu dienu garumā un tās vadīs Latvijas U18 izlases vārtsargu treneris Edgars Lūsiņš. Ar viņu kopā darbosies arī Latvijas izlašu vārtsargi. Tā kā programmā ir ierobežots vietu skaits, klubiem, kuri U9, U10 vecuma grupā šosezon piedalījās LHF rīkotajās sacensībās, tiek atvēlēts noteikts dalībnieku vietu skaits attiecīgajās norises vietās.

Katrā nometnē ir paredzēta vieta 16 hokejistiem – iesācējiem, kuri līdz šim nav spēlējuši vārtsarga pozīcijā vai ir tikko sākuši. Dalībniekiem nometnes laikā tiks nodrošināts vārtsarga ekipējums pilnā apmērā, izņemot slidas, kuras katram dalībniekam ir jāņem līdzi. Būs arī cita veita treniņi, tādēļ dalībniekiem līdzi jāņem arī sporta tērps.

Kivlenieks mūžībā devās 2021.gada 4.jūlijā 24 gadu vecumā, Mičiganas štatā Detroitas tuvumā esošajā pilsētā Novajā ciešot nelaimes gadījumā, ko izraisīja nomaldījies pirotehnikas lādiņš.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
3.1
3.4
2.15
5
4.4
1.55
19.07
4
3.75
1.65
1.49
4.6
5.5
1.19
7.5
11.5
1.3
-
3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām