Spāņi aptur “United” un soļo tālāk

13/03/2018 23:48

UEFA Čempionu līgā šodien tika aizvadītas divas astotdaļfināla spēles, noskaidrojot vēl divus ceturtdaļfināla dalībniekus.

Mančestrā vietējā “United” komanda no Anglijas uzņemā Spānijas klubu “Sevilla” un uzvaru aizvadītajā mačā ar 2:1 izcīnīja “Sevilla”, nodrošinot tikšanu tālāk.

Pirmais puslaiks aizritēja bez vārtu guvumiem, bet mača 74. minūtē precīzs bija tunisiešu izcelsmes franču uzbrucējs Visams ben Jeders, kurš pirms neilga brīža laukumā devās uz maiņu. Četras minūtes vēlāk viņš jau vēlreiz sarūgtināja pretinieku vārtsargu. 84. minūtē izdevās pie panākuma tikt laukuma saimniekiem, kad precīzs bija beļģis Lukaku.

Tikmēr Itālijas galvaspilsētā “AS Roma” savā laukumā ar 1:0 uzvarēja Ukrainas vienību Doņeckas “Šahtar” un iekļūstot izslēgšanas turnīra 1/4 finālā.

Notikušajā cīņā izšķirošais bija Edina Džeko sitiens spēles 52. minūtē, kad viņš vienatnē izskrēja uz Andrija Pjatova sargātajiem vārtiem. Turpinājumā “AS Roma” nosargāja sev vēlamo rezultātu, bez tam “Šahtar” 79. minūtē palika mazākumā, jo sarkano kartīti nopelnīja aizsargs Ivans Ordecs.

“Sevilla” un “United” UEFA klubu turnīros savā starpā spēkojās pirmo reizi. Mančestras klubs pērn triumfēja UEFA Eiropas līgā, bet iepriekšējās trīs sezonas par Eiropas otra spēcīgākā klubu turnīra čempioni kļuva “Sevilla”.

Pirmajos mačos “Sevilla” un Mančestras “United” spēlēja neizšķirti 0:0, bet “Šahtar” savā laukumā ar 2:1 uzveica “AS Roma” komandu.