Spānijas basketbola federācijas prezidents: Mūsu treneri ir labākie pasaulē

Horhe Garbahosa un Serdžo Skariolo
Horhe Garbahosa un Spānijas izlases galvenais treneris Serdžo Skariolo | Foto: EPA/Juan Carlos Hidalgo

Spānijas basketbola federācijas prezidents Horhe Garbahosa atzinis, ka spāņu basketbola speciālisti ir labākie visā pasaulē.

“Basketbols Spānijā ir ļoti svarīgs. Viena no galvenajām panākumu atslēgām ir mūsu treneri. Respektēju ikvienu, bet tiešām ticu, ka spāņu basketbola treneri ir labākie pasaulē,” atzīst Garbahosa.

“Mums ir treneri NBA, visur Eiropā, Dienvidamerikā, Āfrikā, jo visi zina viņu līmeni un vēlas viņus savā komandā. Tas ir ļoti nozīmīgi, ka mums ir labi treneri, jo viņi izaudzina labus spēlētājus,” saka Spānijas basketbola federācijas prezidents.

Spānijas izlase ir pašreizējā pasaules čempione un šādā statusā tā nākamgad dosies uz Tokijas olimpiskajām spēlēm. 2016. gada olimpiskajās spēlēs Spānija ieguva bronzas medaļas.

Viens no jautājumiem ir Spānijas basketbola leģendas Pau Gazola palīdzēšana Spānijas valstsvienībai gaidāmajās Tokijas olimpiskajās spēlēs. “Es uz to ļoti ceru,” atbildēja Garbahosa. “Protams, tas ir liels jautājums, bet viņš strādā ar milzīgu atdevi, lai būtu gatavs gan fiziski, gan mentāli. Viņš visiem parāda, cik svarīgi ir pārstāvēt savu valsti.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par