Spānijas basketbola leģenda Gazols pievienojas Šmita pārstāvētajai “Barcelona”

23/02/2021 19:07

Spāņu basketbola zvaigzne Pau Gazols pievienojies Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) un latvieša Rolanda Šmita pārstāvētājai “Barcelona”, vēsta komanda.

Iepriekš basketbolista dzimtās valsts medijs “Mundo Deportivo” ziņoja, ka Gazols līdz sezonas beigām nopelnīs 60 tūkstošus eiro. 40 gadus vecais spēlētājs “Barcelona” pārstāvējis arī pirms 20 gadiem, bet vēlāk viņš pārcēlās uz Nacionālo basketbola asociāciju (NBA).

Gazols savu pēdējo profesionālo basketbola spēli aizvadīja 2019.gada 10.martā, pārstāvot Milvoki “Bucks” vienību. Kopš tā laika viņš pārcietis vairākas kreisās pēdas operācijas, kas lika izlaist 2019.gada izslēgšanas spēles, kā arī Pasaules kausa izcīņu, kurā Spānija triumfēja.

Pirms kāda laika parādījās informācija, ka Gazols pievienosies kādai komandai, lai sagatavotos Tokijas olimpiskajām spēlēm. Kā vēstīja ārzemju mediji, tad pēc Tokijā notiekošajām sacensībām spānis vēlētos noslēgt savu profesionālā sportista karjeru.

Karjeras laikā basketbolists uzspēlējis tādās komandās kā “Barcelona”, Memfisas “Grizzlies”, Losandželosas “Lakers”, Čikāgas “Bulls”, Sanantonio “Spurs” un Milvoki “Bucks”. Viņš ir 2001. gada NBA drafta trešais numurs. Gazols ir divkārtējs NBA čempions, seškārtējs NBA Zvaigžņu spēles dalībnieks, kā arī 2002.gada līgas labākais debitants. Viņš arī trīskārtējs Eiropas čempions ar Spānijas izlasi un 2006. gada Pasaules kausa ieguvējs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…