Spānijas čempionātā neizšķirti spēlē Bilbao “Athletic” un Madrides “Atletico”

14/06/2020 17:30
Bilbao

Spānijas futbola čempionāta 28.kārtas spēlē divu “atlētikas klubu” cīņ Bilbao “Athletic” svētdien savā pirmajā cīņā pēc trīs mēnešu pārtraukuma koronavīrusa epidēmijas dēļ spēlēja neizšķirti ar galvaspilsētas “Atletico”.

“Athletic” savā laukumā ar Madrides “Atletico” nospēlēja 1:1 (1:1).

Abi vārti pirmajā puslaikā tika gūti divu minūšu laikā.

Vispirms mača 37.minūtē rezultātu atklāja mājinieks Ikers Munjains, kurš jau sestajā minūtē bija nopelnījis dzelteno kartīti. Viņš pēc teicamas piespēles bumbu raidīja vārtu labajā apakšējā stūrī.

Madridieši nepalika parādā un jau pēc divām minūtēm rezultātu izlīdzināja. Djego Kosta, kurš atbildēja ar raidījumu vārtu kreisajā apakšējā stūrī.

Pēc tam viesiem bija labākas iespējas gūt vārtus. 66.minūtē Markoss Jorente rāvās soda laukumā, krita sadursmē ar mājinieku, taču tiesneša svilpe klusēja.

Savukārt 80.minūtē pēc Santjago Ariasa sitiena pa atlēkušo bumbu mājiniekiem punktu izglāba vārtsargs Unai Simons.

Madridieši ar 46 punktiem 28 cīņās saglabāja sesto vietu, bet Bilbao futbolisti ar 38 punktiem ieņem desmito vietu.

Šodien notiks vēl divas spēles. Madrides “Real” uzņems “Eibar” un Sansevastjanas “Real Sociedad” – “Osasuna”.

Jau ziņots, ka pirmajā līgas spēlē pēc pārtraukuma divu Seviljas klubu duelī “Sevilla” ar  2:0 pārspēja “Real Betis”.

Piektdien “Valencia” savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar “Levante” vienību, bet “Granada” pārspēja “Getafe” ar 2:1.

Sestdien uzvaru savā laukumā svinēja abas Barselonas vienības. “Barcelona” ar  4:0 sagrāva “Mallorca”, bet “Espanyol” ar  2:0 pieveica “Alaves”.

Divas uzvaras tika viesiem. Valjadolidas “Real” ar 2:1 apspēlēja “Leganes”, bet “Villarreal” 1:0 pieveica Vigo “Celta”.

Komandas atlikušās 11 spēļu kārtas aizvadīs mazāk nekā sešās nedēļās. Sezonu plānots noslēgt līdz 19.jūlijam.

Spānijas čempionāta vadībā ar 61 punktu 28 spēlēs ir “Barcelona”, par pieciem punktiem mazāk ir Madrides “Real” 27 cīņās, “Sevilla” seko ar 50 punktiem 28 dueļos, bet četurto līdz sesto vietu ar 46 punktiem ieņem Sansevastjanas “Real Sociedad”, kam ir 27 spēles, “Getafe” un Madrides “Atletico”.