Spānijas kapteinis Buskets: Žēl, ka uzvarētājs tika noskaidrots visnežēlīgākajā veidā

07/12/2022 13:19
Serhio Buskets

Spānijas izlases zaudējums pēcspēles sitienos ar 0:3 Marokai otrdien Katarā Pasaules kausa (PK) astotdaļfinālā bija nežēlīgs veids, kā izšķirt uzvarētāju, pēc spēles teica Spānijas komandas kapteinis Serhio Buskets.

Jau ziņots, ka 120 minūtēs pamatlaikā un papildlaikā komandas vārtus neguva, bet 11 metru sitienus labāk izpildīja marokāņi, uzvarot ar 3:0.Busketa sitienu trešajā sitienu sērijā atvairīja vārtsargs Jasine Bunū, 2010.gada Pasaules kausa uzvarētājiem nespējot realizēt nevienu no trim sitieniem.

“Žēl. Uzvarētājs tika noskaidrots visnežēlīgākajā veidā,” sacīja Buskets. “Tas bija grūti, ļoti grūti mums. Mēs centāmies līdz tiem nenonākt, likt viņiem daudz skriet, atrast brīvās vietas. Mums pietrūka šīs mazās veiksmes, lai iesistu izšķirošo bumbu.

Spānija arī no 2020.gada Eiropas čempionāta izstājās pēc zaudējuma pēcspēles sitienos pusfinālā pret Itāliju. 34 gadus vecais Buskets uzreiz nespēja pateikt, vai viņš turpinās spēlēt izlasē. “Tagad svarīgākā ir izlase, nevis es. Šis ir grūts vakars, un mums ir jāsavācas un jāizmanto šis kā pieredze mūsu spēlei. Ir daži ļoti jauni spēlētāji, kuriem tas ļoti palīdzēs,” bilda komandas kapteinis.

Maroka ceturtdaļfinālā tiksies ar citu Pireneju pussalas futbola lielvalsti Portugāli, kas otrdien ar 6:1 sagrāva Šveici.