Spānijas Karaļa kausa izcīņas pusfinālā gaidāms “El Clasico”

01/02/2019 15:09

Francijas uzbrucējs Karims Benzemā ar diviem gūtiem vārtiem ceturtdien nodrošināja karaliskajam futbola klubam Madrides “Real” iekļūšanu Spānijas Karaļa kausa pusfinālā.

Ceturtdaļfināla atbildes mačā “Real” izbraukumā ar 3:1 (2:0) uzvarēja “Girona” futbolistus, divu spēļu summā gūstot pārliecinošu virsroku ar 2:0.

Benzemā guva šīs spēles pirmos divus vārtus, kas Madrides komandai pēc pirmā puslaika ļāva atrasties vadībā ar 2:0, bet 72.minūtē Pedro Porro samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Šī mača galarezultātu uzstādīja Markoss Ļorente, kurš trešos vārtus iesita 76.minūtē.

Līdz ar to Madrides “Real” pievienojusies “Barcelona”, Seviljas “Real Betis” un “Valencia” komandām, kuras Karaļa kausa pusfinālu sasniedza jau iepriekš.

Savukārt piektdien notikušajā izlozē tika noskaidrots, ka “Real” pusfinālā ielozēta pret “Barcelona”, tāpēc abas komandas jau šajā fāzē aizvadīs divus “El Clasico” mačs. Otrā pārī tikmēr sacentīsies “Real Betis” un “Valencia”.

Ar 30 trofejām “Barcelona” ir titulētākā Karaļa kausa komanda, turklāt tā šajā turnīrā uzvarējusi jau četras reizes pēc kārtas.