Spānijas klubi neatbalsta lēmumu reformēt Čempionu līgu

Madrides
Madrides "Real" pēc triumfa 2018. gadā. Foto: Reuters

Septiņas Spānijas futbola komandas iestājušās pret Eiropas klubu asociācijas (ECA) plāniem reformēt UEFA Čempionu līgas turnīru, informē „Associated Press”.

ECA plānos ietilpst grupas turnīra formāta maiņa no esošā, kurā ir astoņas grupas ar četrām komandām katrā, uz citu, kurā būtu četras grupas pa astoņām komandām. Vēl viena izmaiņa varētu skart atlasi Čempionu līgai, bet 24 no 32 komandām saglabātu vietu grupu turnīrā neatkarīgi no snieguma nacionālajos čempionātos.

Šodien kļuvis zināms, ka septiņi Spānijas klubi, kuru starpā ir trīspadsmitkārtējā čempione Madrides “Real”, pieckārtējā čempione “Barcelona”, ka arī trīskārtējā fināliste Madrides “Atletico”, nosūtījuši ECA vēstuli, kurā izrādīja uztraukumu par gaidāmajām reformām, norādot, ka tas varētu būs Eiropas futbola lielākais drauds pēdējo gadu laikā.

Jau ziņots, ka Čempionu līgas finālā “Liverpool” pārspēja Totenhemas “Hotspur” ar 2:0, Liverpūles galvenajām trenerim Jirgenam Klopam izcīnot pirmo ČL trofeju savā karjerā, kamēr Liverpūlei tas bija sestais tituls kluba pastāvēšanas vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par